Kum Beji Marshall Boya ev dekorasyon örnekleri

Marshall kum beji dekorasyonu, Marshall kum beji boya ile boyanmış evlere örnekler Özellikle okulların kapanması ile, kışı çizikler ve boyaların aşınması ile kapatan hanımlar evlerini boyatmak üzere yazın başlarındaki bu zamanlarda boyacılara büyük ihtiyaç duyuyorlar. Gerek internet araştırmalarımızdan gerek ise bu işle uğraşan ustalara sormamızdan çıkan tek bir renk var markası değişse de renk değişmiyor değerli arkadaşlarım. Konuyla birlikte şunuda belirtmem gerekiyor sizler " filli boya kom beji " diye arıyorsunuz ya da diğer büyük markaları yazıyorsunuz sizlere şunu belirtelim. Her markaya ait olan renk seçenekleri birbiriyle aynıdır. Yani Kum beji her markada bulunmaktadır. Ha hepsinin renk tonlarına aynı diyemeyiz. Geneldi uygulama alanında yapılmış olan renklerden seçmeli ve bakmalısınız. Daha sonra ya benim seçtiğim renk bu değildi diye hüsrana uğrayabilirsiniz haberiniz olsun.

Kumtasi Kumbeji Luletasi Diger Renkler 1467197227

Kumtaşı Kumbeji Lületaşı diğer renkler

Bu yukarıda yer alan örnekte daha iyi anlayacaksınız gördüğünüz üzere renkler birbirine çok yakın ama değişik isimde görünüyor. Bu bakımdan uygulama alanlarını gösteren görsellere ve mümkün ise satış noktalarında boyalı alanlara bakarak renk seçimi yapmanız gerektiğinin altını önemle çizmek istiyoruz.

Bu rengin adı Kum Beji Boya Rengi Bu rengi çokça kullanan ustalardan esinlenerek sizlere bu konuyu açmaya karar verdik. Bu boya ile boyanmış evlerin görsellerini sizlere sunarak daha fazla fikir sahibi olmanızı amaçlıyoruz. İşte merak edenler için aşağıdan oluşturduğumuz görsel galeride evlerini Kum Beji Boya ile boyayanların evlerinden kesitler sunacağız. Lütfen büyütmek istediğiniz resme tıklayın.  

Kum Beji Marshall Boya ev dekorasyon örnekleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir