Küçük Mutfaklarınızı Dekoratif Duvar Renkleri İle Büyütün

Küçük Mutfaklar İçin Duvar Boyası Renkleri – Ev dekorasyonunda küçük alanlar baş belasıdır. Hem dekorasyonu, hem mobilya yerleşimi oldukça zor olan bu alanları, aslında akılcı uygulamalar, özel tasarımlar ve çeşitli dekorasyon hileleri ile olduğundan daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz. 

Bu doğrultuda 724boya.com olarak bu sayfamızı dar mutfaklarından şikayet takipçilerimize ayırıyor, küçük mutfaklar için çeşitli duvar renkleri ve uygulama örneklerini beğenilerine sunuyoruz. Burada ki uygulamaları mutfaklarınızda denediğinizde minik mutfaklarınızın aslında ne kadar geniş ve ferah olduklarını fark edeceksiniz.

Kucuk Mutfaklar Icin Cozum Onerileri 1463577616

Küçük Mutfaklar İçin Çözüm Önerileri

Avrupalılar yıllardır dar ve küçük evleri kullanıyorlar. Ancak baktığınızda bu evlerde bizim geniş evlerimizde yaşayamadığımız kadar ferah ve konforlu yaşıyorlar. Bu durumun altında yatan sebep ise tamamen zekice dekorasyon uygulamaları. Sizlerde doğru renk seçimleri ve birkaç gizli ipucuyla en küçük mutfakları bile bir anda daha büyük görünebilir hale getirebilirsiniz.

Dar Mutfaklar Icin Duvar Boya Rengi Ornekleri 1463577751

Dar Mutfaklar İçin Duvar Boya Rengi Örnekleri

Mutfağınızı geniş gösterecek bir illüzyon yaratmak adına soğuk nötrlerin gücünü kullanın. Genel bir kural olarak, inci beyazı ve güvercin grisi gibi soğuk nötrler, görsel olarak bir odayı daha büyük gösterirken koyu tonlar da samimi bir atmosfer yaratır. Alçak bir tavana sahipseniz, daha yüksek ve akıcı bir görüntü için duvarlarınızın renginden daha açık bir ton seçin. Eğer sorununuz alanınızın dar oluşuysa, kısa duvarlarda koyu bir ton, uzun duvarlarda ise daha açık bir ton kullanarak mutfağınızı geniş gösterebilirsiniz.

Kucuk Mutfaklari Genis Gosterecek Duvar Renkleri 1463577805

Küçük Mutfakları Geniş Gösterecek Duvar Renkleri

Küçük mekanlar parlak renkleri de severler. Bu renkler mekanı sadece göze büyük göstermekle kalmazlar; mutfağınızı boydan boya bir renge boyamak yemekle ilgli yaratıcılığa ilham vermenin en kesin yoludur. Dikkati dar alanlardan uzaklaştırmak için raflar arasındaki boşlukları ya da varsa kemerli girişi parlak renklerle boyayın.

Bu kadar ipcu verdikten sonra dilerseniz bir de bu ipuçlarının uygulama örneklerine göz atalım. Foto ggalerimizdeki bu örneklere göz atarak dar ve küçük mutfaklarınızı daha geniş gösterebilirsiniz… 

KÜÇÜK MUTFAK DUVAR RENGİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir