Krem Koltuklara Ne Renk Duvar Boyası Gider Görmeden Denemeyin

Krem Koltuklara Ne Renk Duvar Boyası Gider– Ev dekorasyonunda krem rengin yeri ayrıdır. Her alanda kullanılabilir ve girdiği ortama adeta hemen ayak uydurabilecek bir aurası vardır kremin. Eğer koltuk takımlarınızı yenileyecekseniz risk te almak istemiyorsanız en güzel renk bence krem rengi. Üstelik krem rengi koltuklarınıza istediğiniz duvar rengini tercih edebilirsiniz. Krem rengini dekorasyonda kullanmak daha ince zarif bir stil ortaya koymanıza yardımcı olur. Büyük bir odayı dekore edecekseniz krem koltuk takımlarınıza koyu kahve gibi koyu bej tonlarında örneğin kum beji ıslak kum beji sahra beji gibi renkler de çok hoş duracaktır.

Krem rengi içinde biraz hafifte sarı gibi hava olduğu için duvarlarınızda da sarının içinde bulunduğu bir duvar rengi tercih edebilirsiniz. Krem rengini nerede kullanırsanız kullanın mekanın sade olması kaçınılamaz. Biraz daha canlı olmasını istiyorsanız daha canlı renkler örneğin turuncu, yeşil mavi gibi renkleri de dekorasyonunuza kazandırabilirsiniz. Klasik dekorasyonlardan hoşlananlar krem rengi dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz en güzel renklerden biri. Yine modern dekorasyonlarda da uyumlu olmak kaydıyla harika görünümler elde edilebilir.

takımlarına koyu renk duvarlar kullanabilmek için odanızın aydınlanması iyi durumda olmalıdır. Eğer karanlık küçük bir odaya sahipseniz zaten koltuklarınızda açık tonlara sahip krem rengini tercih etmek bir isabet olacaktır buna ek olarak duvarlarınızda da açık tonları tercih etmek mantıklı olacaktır. Örneğin büyük bir salonda ya da ışığı gayet iyi olan bir odada krem rengi koltuklara koyu renk duvarlar kullanabilirsiniz. Koyu renk duvarlarda krem rengi koltukların görünümü ön planda olacak ve ilgi çekici olacaktır. Yine en çok tercih edilen kahve koltuk modellerine ne renk duvar renkleri uyabileceğini bu yazımızdan inceleyebilirsiniz. Severek kullanacağınız bir dekorasyon tarzı krem. Evinizin durumu eşyalarınızın durumuna göre duvarlarınızda yeni sezon filli boya, polisan, marshall, dyo, fawori, jotun gibi önemli markaların renk kartelasını inceleyebilirsiniz.

Krem rengi koltuklarla kreme yakın bir duvar rengi ile de şık bir uyum yakalanabilir. Duvarlarda değişik tablolar zeminin koyu renk tercihi ile renkli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Risk almayı istemiyorsanız krem rengi iyi bir tercih olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir