Koridor ve Antreler İçin En İdeal Duvar Renkleri

Antre ve Koridor Duvar Boyası Renkleri – Her ne kadar evimizin salonları, belki de konuklarımızı ağırladığımız için dekorasyon anlamında diğer odalarımızdan daha değerli ise. Her ne kadar en pahalı mobilyaları, en şık dekorasyon uygulamalarını, halı ve perdeleri bu alana satın alsakta, aslında evlerimizin dekorasyonunda önem verilmesi gereken en önemli alan antrelerimizdir. 

İlk izlenimler önemlidir, salonlarınızda konuklarınıza zarif dekorasyon zevklerinizi sergilemek adına çuvalla para harcarken antrelerinizi unutursanız, konuklarınızda ortada tuhaf bir durum olduğunun farkına varacaklardır, zira salona girmeden mutlaka antre ve varsa koridorlardan geçecekler 🙂

Antre Dekorasyon Fikirleri Duvar Boya Renkleri 1465459942

Antre Dekorasyon Fikirleri Duvar Boya Renkleri

Dolayısı ile antre dekorasyonunuz ile salonlarınızı aynı oranda uygun bir şekilde dekore etmelisiniz. Duvar renkleri konusunda da durum aynen böyle. Seçtiğiniz duvar renklerinizle antrenizde “hoşgeldin” duygusu uyandırmalısınız. 

Koridor Ve Antreler Icin En Guzel Duvar Renkleri 1465459975

Koridor ve Antreler İçin En Güzel Duvar Renkleri

Antrenize yenilik katmak için, zengin ve gösterişli olduğu kadar davetkar ve samimi olan duvar renklerini seçimelisiniz. Mesela mor rengin tonları kulağa antre dekorasyonu için hiçte hoş gelmese de oldukça etkileyici bir antre yaratmanızı sağlayacaktır…

Antre Ve Koridor Duvar Renkleri 2016 1465459954

Antre ve Koridor Duvar Renkleri 2016

Leylak ve Lavanta, sümbül, menekşe gibi zengin, topraksı morlar ile canlı beyaz süslemeler bir araya geldiklerinde çarpıcı bir görüntü yaratırlar. Ayrıca duvarın altını koyu, üstünü ise daha açık bir tona boyayarak antre ve koridorlarınızda çok ince bir değişim yaratabilirsiniz. 

Salon duvar renkleriniz farklı ise ve antrelerinizi bu bütünlükten koparmak istemiyorsanız aynı renklerin farkedilmeyen ton farklarını deneyebilirsiniz. Örneğin kum beji ve kesekağıdı harmanlaması muhteşem olacaktır. Antre ve koridorlarınız için aslında dah bir çok renk önerebiliriz, ancak foto galerimizde beğeninize sunduğumuz görsel örnekler bu konuda sizlere daha sağlam fikirler sunacaktır. Dolayısı ile antre ve koridorlarınızı boyatmadan hemen önce aşağıda yer alan foto galerimize göz atarak ilham almanızı öneririz.

ANTRE ve KORİDORLAR İÇİN EN GÜZEL DUVAR RENKLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir