Koçtaş’tan Yepyeni Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı dekorasyonunuz için henüz herhangi bir marka seçmediyseniz ve uygun fiyatlı ancak şık duvar kağıdı desenleri aramaktaysanız tam yerine geldiniz, zira Boyarenkkartelası.com olarak bu sayfamızda Koçtaş 2016 duvar kağıdı markaları ve modellerini sizler için detaylı olarak inceliyoruz. 

Burada bazı örneklerini göreceğiniz Koçtaş duvar kağıtlarını sizleri fikir sahibi olmanız için bir araya getirdik. Ancak Koçtaş duvar kağıdı reyonuna mutlaka uğramanızı ve bu duvar kağıtlarını yakından detaylı olarak incelemenizi öneririz… 

Koctas Gullu Duvar Kagidi Modelleri 1460988279

Koçtaş desenli duvar kağıdı desenleri arasında yer alan Güllü XXL duvar kağıtları özellikle country tarzı odalar ve mekanlar için ideal bir seçim olarak görünüyor. XXL tipi duvar kağıtları, standart duvar kağıtlarına oranla 3 kat fazla metrekare alanı kaplar.

Koctas Duvar Kagidi Modelleri 1460988465

Koçtaş Duvar Kağıdı reyonunda dünyaca ünlü Graham&Brown duvar kağıtlarıda yer alıyor. Neredeyse bir asırdır avrupanın önce gelen duvar kağıdı markaları arasında yer alan Graham&Brown duvar kağıtlarının Altın renkli Gül modelini yukarıda görüyorsunuz. 

 Ahsap Gorunumlu Koctas Duvar Kagidi Modelleri 1460988623

Üç boyutlu duvar kağıtlarının naturel tarzlarından hoşlananlar için ise Koçtaş ahşap görünümlü ve 3 boyutlu XXL duvar kağıtları ise biçilmiş kaftan olarak görünüyor. Bu duvar kağıtları, modern yatak odaları karyola başı dekorasyonunda rahatlıkla kullanılabilir ve gayette şık olur. Ayrıca genç odası dekorasyonunda da bu tarz duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. 

Koçtaş duvarkağıdı reyonunda daha bir çok marka ve çeşit var. Doğal olarak burada hepsini bir araya getirmemiz mümkün değil, ancak foto galerimizdeki Koçtaş duvar kağıtlarına göz atarak yeni duvar dekorasyonunuz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz… 

KOÇTAŞ DUVAR KAĞIDI MODELLERİNİ İNCELEYİN !.. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir