Kız Çocuk Odası Modelleri Harika Örnekler Var

Kız Çocuk Odası Modelleri– Kız çocuk odası modelleri arasından çok fazla alternatif bulabilirsiniz. Yeter ki siz ne istediğinizi bilin. Çocuğunuzun benimseyebileceği gelişimini rahat sağlayabilecek bir oda hazırlamak zor değil aslında anneler babalar. Sizler için hazırladığımız örneklerden ilham alarak çocuklarınıza harika bir gelecek sağlayabilirsiniz. Kız çocuğu odalarında hep klasik bir renk vardır pembe ama gerçekten de ne kadar yakışır kız çocuklarına değil mi? Anne ve babalar pembe renge karşı hiç bir kız çocuğu kayıtsız kalamayacaktır. Pembe ağırlıklı bir oda hazırlayabilir yanına beyaz da ekleyebilirsiniz. Bu son yıllarda kız çocuk odası takımlarında mobilya üzerindeki desenler de dikkat çekiyor. Çalışma masası fonksiyonel bir dolap hatta arabalı yataklar da yine popüler. Erkek çocukların hoşuna gittiği kadar kız çocuklarının da hoşuna gidecek ilgisini çekecektir.

Arabali Kiz Cocuk Odasi

Kız çocuklarının bir ilgisinin olduğu alanda evciliktir. Hem oyun oynayabilecekleri hem de yatak şeklinde tasarlanan mobilyalarla eminim kız çocuklarınız çok keyif alacaklardır. Hatta bu modellerin iki katlı ranza şeklinde olanlarını iki kız kardeş aynı odada kullanabilirler. Bu yönde hem yer kaplamamış da olur iki ayrı yatak. Artık biliyorsunuz ki dışarıda çok fazla çocuklara yönelik oyun alanları kalmadı ya da anne baba çalıştığı için her zaman dışarı çıkma imkanı olamayabiliyor çocukların. Bu modeller avantajlı olacak hem anne babalara hem çocuklara. Evde canları hiç sıkılmayacak hatta kaykaylı yataklar da çok keyifli vakitler geçirmelerini sağlayacak.

Cadirli Ranzali Kiz Cocuk Odasi Kiz Cocuk Odasi Dekorasyonu

Pembe ve beyazın uyumunu da aşağıdaki çocuk odasında görebilirsiniz. Pembeye en yakışan renklerden biri. Tek çocuğa sahipseniz tek yatak uygun olabilir ama iki kardeş aynı odayı paylaşacaklarsa ranzalarla alandan tasarruf edilebilir. Çocuk odası için halı seçimi de önemlidir. Hem odaya uyumlu olması hem de antibakteriyel olması önemlidir. Özellikle oyun çağındaki çocuklarda emekleyen yeni yürüyen bebekler için halı üzerinde çok vakit geçireceği düşünülürse halı tercihine daha fazla önem vermeniz gerektiğini anlarsınız. Halı gibi perde seçimi de önemlidir ve buradan en güzel kız çocuk odası perde modellerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kiz Cocuk Odasi Pembe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir