Kırmızı Kombinasyonlu Modern TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Kırmızı Renkli TV-Duvar Ünitesi Modelleri – Salonlarında, oturma odalarında modern ve gösterişli tasarımlara sahiı TV-Duvar Ünitesi Tasarımları aramakta olan takipçilerimiz için mobilya marka ve üreticilerinin en yeni modellerine 2016 koleksiyonlarına göz attık.

Hatırlarsanız son olarak Alfemo'nun inanılmaz tasarımlara sahip yaşam ünitelerini, İpek Mobilya'nın yeni tv ünitesi örneklerini ve Aldora TV-Duvar Ünitesi tasarımlarını detaylı olarak incelemiştik. Bu ürünleri görmediysenizde mutlaka incelemenizi öneririz, zira bu örnekler arasında hayalinize uygun bir TV-Duvar Ünitesi mutlaka bulacağınızı düşünüyoruz.

Bu sayfamızda ise herhangi bir markaya bağlı kalmadan, renk cümbüşü içerisinden kırmızı ve tonlarında aynı zamanda bu renklerin farklı renkler ile kombinasyonuından meydana gelen yeni nesil modern TV-Duvar Ünitesi Tasarımlarına göz atacağız arkadaşlar.

Kirmizi Beyaz Duvar Unitesi Modellerinden Ornekler 1467019261

Kırmızı Beyaz Duvar Ünitesi Modellerinden Örnekler

İnsanoğlunun hemen her şeyde kullandığı ve ilk akla gelen renk olan kırmızı en sıcak renktir bildiğiniz üzere. Fiziksel anlamda hareketliliği, dinamizmi ve gençliği; duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığı ifade eder. Bir nevi gücün ve azmin simgesidir.  

Kirmizi Siyah Modern Tv Duvar Uniteleri 1467019269

Kırmızı Siyah Modern TV-Duvar Üniteleri

Kırmızıya en çok yakışan renk ise tahmin edeceğiniz gibi siyahtır. Siyah renk ise hüznü, yalnızlığı, sıkıntıları ve endişeleri herşeyden önemlisi ölümü çağrıştıran  bir renk olsa da kırmızı ile konsantrasyonu muhteşemdir ve kombinasyon yüzyıllardan bu yana kullanılmaktadır.

En Guzel Tv Duvar Unitesi Renkleri 1467019277

En Güzel TV-Duvar Ünitesi Renkleri

Beyaz renkte yine kırmızı en çok yakıştırılan bir renk tonudur. Çeşitli mobilyalarda bir araya getirilen kırmızı beyaz modern ve şık kontrastlar verirler. Dilerseniz sözü daha falza uzatmadan gelin hep birlikte aşağıda yer alan foto galerimizde kırmızı-beyaz ve kırmızı- siyah tv-duvar ünitesi tasarımlarına göz atalım ve bu renkerin ev dekorasyonlarımızda nasıl durarcağı hakkında fikir sahibi olmaya çalışalım… 

KIRMIZI KOMBİNELİ TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ ÖRNEKLERİ

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir