Kese Kağıdı ve Kum Beji Duvar Renkleri İle Modern Mekanlar

Son yılların trend duvar renkleri kum beji, ıslak kum, kese kağıdı, istiridye ve kumsal olarak karşımıza çıkıyor. Dikkat ederseniz geneli kumdan veya denizden geliyor bu renklerin. Evet kum beji rengi çok tutulunca tüm boya markaları çeştili isimler altında bu rengi ürün grupları, renk kartelaları arasına yerleştirdiler. 

Kum bejinin haricinde diğer bir trend renkte kum bejinin bir ton koyusu olan kese kağıdı rengiydi. Kese kağıdı duvar renkleri öylesine tutulduki bir aralar hemen her mekanda bu renge rastlıyorduk. Hatta kumbeji ile harmanlandığına ve ortaya çok güzel dekorasyonlarında çıktığına şahit olduk.

Kesekagidi Ve Kum Beji Duvar Renkleri 2 1460990228

Kumbeji ve kese kağıdı renkleri birbirine o kadar yakıştı ki çoğu arkadaşımız, duvarlarını kum bejine boyarken, asma tavanlarınıda kese kağıdı tonlarında boyadılar. Dolayısı ile muteşem ahenkli salon dekorasyonları oldu bir çoğunun. 

Kesekagidi Ve Kum Beji Duvar Renkleri 1460990330

Kum beji ve kese kağıdı yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir çok boya markasının renk kataloğunda farklı isimlerle yer aldı. Marshall kesekağıdı rengini bu isimle geçirirken, kum bejinde de farklı bir isim kullanma gereği duymamış. Filli Boya Kum Beji ise farklı bir isimle ürün gamında yer alıyor. Ancak Filli Boya kese kağıdını aynı isimle kullanmayı tercih etmiş.   

Juton Boya Kum Beji ve Kese Kağıdı renklerini ürün gamına eklemiş, ayrıca Dyo ve diğer markalardada bu şık farklı isimlerle hayat bulmuş.

Halen duvar renginize karar veremediyseniz, kum beji ve kesekağıdı duvar renklerini denemenizi öneririz, foto galerimizdede örneklerini göreceğiniz üzere pişman olmayacaksınız… 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir