Kelebek Mobilya’dan Modern Ötesi Oturma Grupları

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları Oturma Grubu Modelleri – Modern koltuk takımları ve oturma grupları geçtiğimiz son bir kaç yılda olduğu gibi 2016 yılında da trend olmaya devam edince, modern mobilya markaları arasında yer alan Kelebek Mobilya'nın Koltuk takımı ve oturma grubu modellerine göz atmak elzem oluyor.

Şu sıralar şık tasarımlarının yanında indirimleri ve kampanyaları ile de dikkat çeken Kelebek Mobilya oturma odası kategorisinde gerçekten harika koltuk takımlarına yer vermiş. Modern tarzlara sahip tasarımlardan oluşan bu kategoride, country'den retro tarzına kadar çok farklı koltuklar bulabiliyorsunuz. Dolayısı ile bizlerde ev dekorasyonlarında modern mobilyalar kullanmak isteyen 724boya.com takipçileri için bu sayfamızı Kelebek Mobilya oturma grubu ve koltuk takımı modellerine ayırıyoruz. 

En Guzel Kelebek Mobilya Koltuk Takimi Ornekleri 1464183776

En Güzel Kelebek Mobilya Koltuk Takımı Örnekleri

Ülkemizin en eski mobilya markalarından olan Kelebek mobilyanın tarihi neredeyse cumhuriyet tarihimiz ile aynı. Dolayısı ile engin tecrübesini sorgulayamadığımız marka günümüzde bu tecrübe ve teknolojiyi bir araya getirerek harika tasarımlara imza atıyor. 

Kelebek Mobilya Koltuk Takimlari 2016 1464183890

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları 2016

Bu yıl 80. kuruluş yıldönümünü kutlayan Kelebek Mobilya aynı zamanda bir çok ilke de imza atmış. Mesela 1985 yılında verilen Türkiye’nin İlk Çevre Ödülünün sahibi. Türk Standartları Enstitüsü Kalite Belgesi ve TSE belgesi alan ilk mobilya firması.

Kelebek Mobilya 2016 Oturma Grubu Modelleri 1464184056

Kelebek Mobilya 2016 Oturma Grubu Modelleri

Bu kadar köklü bir firmanın ürünlerini her halde hepimiz gözü kapalı satın alabiliriz. Şu an halihazırda mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdüren marka 2016 koltuk takımları ile göz kamaştırırken bizlerde bu güzel ürünleri hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içinde sizlerin beğenilerinize sunuyoruz… 

KELEBEK MOBİLYA 2016 KOLTUK TAKIMI MODELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir