Kelebek Mobilya’dan İnanılmaz Köşe Takımı Tasarımları

Kelebek Mobilya Köşe Takımı Modelleri 2016 – Modern dekorasyon tarzlarının vazgeçilmez üniteleri arasında yer alan köşe takımları 2016 yılında da bir önceki yılda olduğu gibi olabildiğince farklı ve modern tasarımlar ile vitrinlerde yerlerini aldılar. Bir çok mobilya üreticisi ürün gamı içerisinde köşe koltuk takımlarına yer verirken, bizlerde bu yeni köşe takımlarını sizler için incelemeye devam ediyoruz.

Bu sayfamızda daha önce modern ötesi oturma grupları ve hazır mutfak modellerini incelediğimiz Kelebek Mobilya'nın 2016 köşe takımı modellerini sizler için tüm detayları ile birlikte inceliyoruz. Dolayısı ile buradaki örneklere göz atmadan köşe takımı almakta acele etmemenizi öneriyoruz.

Kelebek Mobilya Modern Kose Takimlari 1466433333

Kelebek Mobilya Modern Köşe Takımları

Kelebek Mobilya neredeyse asırlık tecrübesi ile modern teknolojiyi harmanlayarak imzasını attığı ürünler gerek kalitesi, gerekse tasarımı ile uzun yıllar sorunsuz kullanılabiliyor. Köşe takımlarında da durum böyle, modern modüler mobilya denince akla gelen markalardan olan Kelebek Mobilya 2016 köşe takımları ile sansasyonel bir çıkış yaptı. 

Kelebek Mobilya Kose Takimi Modelleri 2016 1466433342

Kelebek Mobilya Köşe Takımı Modelleri 2016

Kelebek mobilya köşe takımı ürün grubu arasında gerçekten görülmeye değer inanılmaz tasarımlar var. Hatta bu tasarımların diğer köşe takımlarından hemen ayrıştırıldığınıda söyleyebiliriz. Bu köşe takımlarına  yan tarafında ki entegre sehpası ile dikkat çeken Kelebek Mobilya Deserada köşe takımını, yerden yüksek ayakları ile yeni moda Nelsona köşe koltuk takımını ve son zamanların trend rengi turuncu kıvamında Gruno köşe takımını örnek olarak gösterebiliriz.

2016 Kose Koltuk Takimlari Kelebek Mobilya 1466433349

2016 Köşe Koltuk Takımları Kelebek Mobilya

Aslında genel anlamda Kelebek Mobilya köşe takımları parmak ısırtacak nitelikteler. Burada sizlere Lepi, İlia, Foli, Aroin, Kalkedon ve Damimo ve diğerlerini teker teker anlatmak isterdik ancak onun yerine gözleriniz ile görmeniz için hemen alt tarafa yerleştirdiğimiz foto galerimiz içerisine yerleştirdik. Bu foto galeri içerisinde Kelebek Mobilya 2016 köşe takımlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

KELEBEK MOBİLYA 2016 KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI FOTO GALERİ   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir