Karanlık Antre ve Koridorlarınıza Canlı Renkler İle Işık Katın

Koridor ve Antreler için Duvar Renkleri ve Örnekleri – Koridorlar ve antrelerimiz salonlar gibi dış dünyaya açılan pencerelerimizdir. Salonlarımızda konuklarımızı ağırlarken, bu alana koridor ve antrelerden geçerler. Kapılarımızın dışarı açıldığında ilk olarak antreler ve antrelerin bağlantı yolu olan koridorlarda en az salonlar kadar dekorasyonlarına dikkat edilmesi gereken alanlardır.

Koridorlar ve antrelerin dekorasyonu için ise ilk olarak tüm mekanlarda olduğu gibi duvar rengi seçimi çok önemlidir. Genel olarak bu alanlarda pencere gibi herhangi bir aydınlatıcı unsur olmadığından karanlık mekanlardır antre ve koridorlar. Dolayısı ile seceğimiz koridor ve antre duvar renkleri bu alanları aydınlatmalı ve karanlığın verdiği itici görüntüden uzaklaştırmalıdır.

Antre Ve Koridorlar Icin Aydinlik Ve Ferah Duvar Renkleri 1468503601

Antre ve Koridorlar İçin Aydınlık ve Ferah Duvar Renkleri

Dolayısı ile 724boya.com'un bu sayfasında karanlık koridor ve antreleri olan takipçilerimiz için duvar rengi önerileri ile karşınızdayız. Bir kaç boyama ipucuyla bu alanları daha aydınlık, havadar ve davetkar bir alana dönüştürmeye çalışacağız. 

Antre Dekorasyonlari Icin Aydinlik Duvar Renklerinden Ornekler 1468503610

Antre Dekorasyonları İçin Aydınlık Duvar Renklerinden Örnekler

Krem, çuha çiçeği sarısı ve parlak beyaz gibi ışığı yansıtan renkleri kullanarak, mekanın gerçekte olduğundan daha havadar ve aydınlık olduğu izlenimi yaratmak mümkün. Bu renkler ayrıca, gün boyu süzülen doğal ışığı ve akşam saatlerinde kullanılan yapay ışığı yansıtmaya da yardımcı olacaktır. Ayrıca koridorların sonunda çarpıcı bir odak noktası yaratmak, dikkati duvarlardan uzaklaştırmanın ve mekana ilginçlik katmanın akıllıca bir yoludur.

Antre Dekorasyon Fikirleri Ve En Guzel Duvar Renkleri 1468503621

Antre Dekorasyon Fikirleri ve En Güzel Duvar Renkleri

Şimdi dilerseniz gelin sizler için hemen alt tarafta bir araya getirdiğimiz aydınlık duvar renkleri ile dekore edilmiş antre ve koridorlardan en güzel örneklere hep birlikte göz atarak yeniden dekore edeceğimiz bu mekanlar için en ideal duvar boya renkleri bulmaya çalışalım… 

KARANLIK KORİDOR ve ANTRELER İÇİN DUVAR RENKLERİ 

2 thoughts on “Karanlık Antre ve Koridorlarınıza Canlı Renkler İle Işık Katın

 • 11 Ocak 2017 tarihinde, saat 00:16
  Permalink

  Benim tutacagim evde mobilyalar beyaz agirlikli koltuklarim ekru koridor ve mutfak siyah beyaz karolu mutfak dolaplari beyaz ve tezgah arasinda tas seramik yok mermer kahverengi gibi orada da boya kullanilacak yani hangi renk boya önerirsiniz? kararsiz kaldim yardimci olursaniz sevinirim bir keresinde yanlis boya secimi yaptim geriye dönüsü olmuyor bu tarz seylerin?

  Yanıtla
  • 11 Ocak 2017 tarihinde, saat 21:54
   Permalink

   merhabalar tam olarak nereyi boyayacaksınız anlayamadım ama beyaz ağırlıklı bir ev dekorasyonuna sahipseniz beyaz renge her renk tonu yakışır. Özellikle koyu renklerle beyazı dengeleyebilirsiniz. Mutfakta da yine kahve tezgaha sahipseniz açık renkli tezgah arası seramikleri tercih ederek uyum yakalayabilirsiniz. Bu yıl mutfaklarda pudra gibi soft yumuşak tonlu renkler çok trend deneyebilirsiniz pişman olmazsınız..

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir