Karamel Rengi Duvar Boyası İle Daha Özel Mekanlar

Karamel Rengi Duvar Boyası– Kahverengi ile dizayn edilmiş bir ev çok ilgi çeker. Karamel de kahverengi tonu içinde yer alan bir renktir. Özellikle tatlılarda kullanılan karamelin tadını herkes sever sanıyorum. İşte dekorasyona da kattığı değeri bu şekilde düşünebiliriz. Karamelin tadını kim sevmez ki hem tadı hem kattığı aroması ile harika bir tat bırakır damaklarımızda. Dekorasyonumuzda da bu rengi seve seve kullanabiliriz. Karamel rengi sıcak duruşu hoş etkisi ile çok ilgi çekici mekanlar elde edebilirsiniz. Karamel renginin farklı tonları ile dilediğiniz sıcaklığı mekanlarınızda elde edebilirsiniz. Rahat ve oldukça davetkar havası ile misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceksiniz.

Karamel Rengi Oturma Odasi

Karamel toprak tonlarından kahverengi rengi tonlarından olduğu için biz insanlara çok yakın ve çekici geliyor. Karamel rengini salonda yatak odasında her mekanda rahatlıkla tercih ederek güzel mekanlar elde edilebilir. Karamel rengi koyu tonlara sahip olduğundan mutlaka kullanacağınız mekanlarda açık renklerle kombine etmeye özen göstermelisiniz. Evinize hiç olmadığı kadar güzel ve şık bir hava oluşturmak için karamelin eşsiz havasından yararlanmalısınız. Hemen aşağıda yer alan görselimizde karamel renk duvarların mekanı karanlık göstermemesi için tavanda hem beyaz renk hem de yer yer spot lambaları tercih edilerek mekan aydınlık gösterilmeye çalışılmış.

Karamel Rengi Yatak Odasi Dekorasyonu

Kahverengi tonlarına en uyumlu ve onu dengeleyici renk beyaz gördüğünüz gibi. Karamel rengine de uyumlu olarak beyazı düşünebilirsiniz. Tüm duvarlarda karamel tercih ettiyseniz kapılar perdeler odanın muhtelif yerlerinde beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Karamel renginin ne kadar olgun güvenilir bir etkiye sahip olduğunu siz de farkedeceksiniz. Karamel tonu mekanlar yeni bir yaşam enerjisi sunacak sizlere. Sizler için sunduğumuz görsel örnekleri inceleyerek karamel rengine aşık olabilirsiniz. Farklı tonlarını tercih ederek istediğiniz aydınlıkta mekana sahip olabilirsiniz. Sadece iç mekanlarda değil dış cephe için de çok hoş bir renk karamel. Salon için en uygun renklerden biri karamel bunun gibi salona en uygun duvar renklerini incelemek için bu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Karamel Yatak Odasi Rengi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir