Kapiçino Mutfak Modelleri İhtiyaçlarınızın Ötesinde

Kapiçino Mutfak Modelleri– Kapiçino rengine oldum olası bayılırım. Kapiçinonun o mis kokusundan mı bilemem ama rengi çok hoş ve yumuşak. Biz hanımlar da aslında böyle pudra renklere bayılırız. Bu rengi tarif etmeye kalkarsak açık kahve tonları diyebiliriz sanırım. Zaten kapiçino sevenler bu rengi iyi tanırlar. Hanımların ihtiyaçlarına göre şekillenir genelde mutfaklar. Ne renk olması gerektiği eşyaların dizaynı, mutfak dolaplarının ne model olması gerektiği genel de hanımlara göre şekillenir. Burada bu yüzden daha çok hanımlara hitap etmek istiyorum. Kapiçino rengi ile mutfakları görmeyin hanımlar harikalar. Kapiçino rengine sütlü kahve de denmekte aslında. Mutfağa yakışan bir renk olduğu açıkça ortada çünkü iştah açan iç açan bir görüntüsü var. Özellikle kremle birlikte kullanıldığında küçük mutfaklar için hoş ferah geniş bir alan yakalayabilirsiniz.

Kapicino Krem Mutfak

Genelde de krem gibi açık renklerle kullanıldığında hoş bir görünüm sunduğunu sizler de görüyorsunuz. Mutfağınız eğer küçükse kapiçino ile koyu renkler yerine krem beyaz gibi renkler kullanarak mutfağınızı daha geniş daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle kahve , vizon, gri gibi renklerle de kombine edilebilir. Özellikle mutfaklar bir yemek pişirmenin yanı sıra oturma alanı olarak da kullanıldığı için bu alanın uyumlu olması çok önemlidir. Özellikle amerikan tipi bir mutfağınız varsa şık olması önem arz eder çünkü salonda misafirleriniz olduğu gibi mutfağınızı görecektir. Çok aydınlık ışık alan bir mutfağınız varsa siyah ta kapiçino ile uyumu çok hoş bence.

Kapicino Mutfak Dekoru

Kapiçino mutfak dolaplarında özellikle lake parlak yüzeyli dolaplar harika bir görsellik sunuyor. Yine ahşaplarda aslında hoş ama lake olan modeller daha modern bir görünüm de katıyor mutfaklara. Kapiçino dolaplarınıza uyumlu beyaz bir mutfak masası ve siyah ya da koyu kahve sandalyeler ile derinlik katabilirsiniz. Özellikle ankastre mutfaklarda kapiçino mutfak dolapları arasında siyah ankastre setler şık bir uyum oluşturabilir. Küçük mutfağa sahip olanlar ise beyaz renk ankastre modelleri seçebilirler. Bizim önerilerimizin ışığında yine de kendi zevk ve ihtiyaçlarınızı da göz önüne alın. Sonuçta mutfağı siz kullanacaksınız değil mi? Şu yazımızda dikkatinizi çekecektir diye düşünüyorum Güle Güle Oturun programının tasarladığı mutfak modelleri için bu yazımızı tıklayabilirsiniz.

Kapicino Mutfak Modeli Kapicino Mutfak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir