Kaliteli ve Şık Zebrano Köşe Koltuk Takımları

Zebrano Mobilya 2016 Köşe Takımları – Farklı, şık ve aynı zamanda kaliteli köşe takımları aramakta olan takipçilerimiz için farklı markaların bu grupta yer alan köşe koltuk takımlarını detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Boyarenkkartelası.com'un bu sayfasında daha önceki sayfalarımzıda birbirinden güzel TV-Duvar ünitesi modellerini incelediğimiz Zebrano Mobilya konuk oluyor.

1985 yılında çeyrek asırdan daha uzun bir zaman önce temelleri atılan Zebrano, kaliteyi slogan haline getirmiş. Marka avangard ve modern mobilya ülkemizin dünyaya açılmaya başarmış markaları arasında yer alıyor. Yurt içinde ve yurtdışında mağazaları bulunan Zebrano bu yıl başta duvar üniteleri olmak üzere bir çok ürünü ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Zebrano mobilya köşe takımları genel olarak hiç bir yerde göremeyeceğiniz farklı tasarımlara sahipler. Özellikle bir kaç koleksiyon ise deyim yerinde ise göz kamaştırıyor. Şimdi bu modellere hep birlikte bir göz atalım. 

En Guzel Zebrano Kose Takimi Modelleri 1468489521

En Güzel Zebrano Köşe Takımı Modelleri

Zebrano mobilya Virgine Corner bu gruba yani göz kamaştıran köşe takımları grubuna verebileceğimiz ilk örnek arkadaşlar. Takım kapitone dokusu ve arkadan sırt kısmına doğru pramitik eğimi ve oldukça koyu tonu ile dikkat çeken mürdüm rengi ile göz dolduruyor.

Zebrano Modern Ve Renkli Kose Takimi Modelleri 1468489546

Zebrano Modern ve Renkli Köşe Takımı Modelleri

Renkli bir kişiliğe sahip olanlar için ise modern tarzı ile dikkat çeken Zebrano Boldini köşe takımı ideal bir seçim olacaktır. Takımda sarı, krem, mavi, yeşlil gibi bir çok renk ve bunlara bağlı desenler patchwork tarzı sıradışı bir görüntü veriyor.

Zebrano Yeni Sezon Kose Takimlarindan Ornekler 1468489556

Zebrano Yeni Sezon Köşe Takımlarından Örnekler

Zebrano Lafonde köşe takımı takımı için ise ayrı bir paragraf açmak gerekiyor. Siyah beyaz çiçek desenleri ve olabildiğince modern bir tasarım. Buna ek olarak tine siyah ve beyaz kırlentler.

Zebrano'da daha farklı köşe takımları da mevcut. Bu köşe takımlarını sizler için hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde inceleyebilir, hayalinizde ki köşe takımını burada bulabilirsiniz… 

ZEBRANO KÖŞE TAKIMI MODELLERİ ve GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir