Jotun Boya İç Cephe Renkleri Geniş Yelpaze Kalite

Jotun Boya İç Cephe Renkleri– Jotun dünyanın en hızlı büyüyen boya markası olmayı başaran bir marka. Yeni sezon itibariyle de yeni renkler yeni atılımlar gerçekleştiren markanın iç cephe renklerini bir görün istedim. Hani bayramda geliyor belki şimdiden evinizi boyayıp bayrama hazırlık yapmak istersiniz. Hem bayrama hem kışa hazırlık olur fena mı? Evinizin iç cephesi olarak tüm odalara uygun renk tonlarını jotunda bulabilirsiniz. Hem dekoratif hem kullanışlı dekorasyonunuza da uyum sağlayacak renkler jotunda. Yaza uygun çok fazla ferah ve açık tonlarda renkler bulabilmek mümkün. Görsel örnekleri incelediğinizde doğru kararın jotunda olduğunu göreceksiniz.

Jotun Ic Cephe Renkleri

Jotunun bir uygulaması olan multicolour uygulaması ile sınırsız renk tasarımı yapabilen jotun istediğiniz rengi 3 dakikadan daha kısa sürede sizlere hazırlıyor. Her jotun mağazasında yer alan renk makinaları sayesinde istenilen renklere anında sahip olabiliyorsunuz. Aşağıda yer alan jotun renklerinden peon rengi bir antrenin ne kadar çekici göründüğüne bakar mısınız? Antre koridorlar evlerimizi dış dünyaya tanıtan ilk bölümdür o yüzden tercih edeceğiniz rengi titiz bir şekilde seçmenizi öneriyorum.

Jotun Antre Boya

Yine salonlar yatak odaları oturma odaları mutfak daha birçok mekan için ayrı ayrı renkler tercih edebilirsiniz. Jotun iç cephe renkleri iç açıcı ve görülmeye değer. Renklerin canlılığı hiç yitmeyecek ilk günki kalitesi ile evinizi güzelleştirmeye devam edecektir. Aşağıda da gördüğünüz bir salon örneği. Daha huzurlu sakin sade bir salon için soğuk tonlar yani yeşil mavi morun tüm tonlarını tercih edebilirsiniz ama salonunuzda biraz hareket canlılık için sıcak tonları kırmızı turuncu sarı renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Salonlarımızda evimize ait ipucu veren en büyük bölümlerdendir misafirlerimizi ağırlayacağımız yerin duvarlarını için tercih edeceğimiz rengi ince eleyip sık dokuyun.

Jotun Salon Rengi

Biri yatak odası mı dedi? Evet jotun boya da yatak odaları da unutulmadı tabii. Renkler çeşit çeşit. Aşağıdaki örnek gibi yeşil mavi mor renklerinin daha yumuşak hoş tonları yatak odalarına uyacaktır. Yani daha koyu renkler yerine yumuşak gözü yormayan huzur ve sakinliği hatırlatacak duvarlar jotun renkleri arasında bulunabilir. Yatak odalarının canlı renklerden ziyade bu tip daha sakin kolay uykuya dalmanıza dinlenmenize olanak sağlayacak renklerden oluşması önemli. Siz de geç kalmadan bayramlık ve kışlık ev bakımınızı jotun ile yapın. Dekoratif bir ev dekorasyonu için duvarlar önemlidir. Dilerseniz filli boya iç cephe renk örneklerine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Jotun Yatak Odasi Rengi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir