İstikbal’in Yeni Köşe Takımlarını Gördünüz Mü ?

İstikbal köşe takımı modelleri ve fiyatları – Köşe takımları son 5 – 6 yılda en tutulan mobilyalar listesinde zirvede yer alıyor. Modern dekorasyon tarzlarının trend haline gelmesi bu takımları bulunmaz bir nimet haline getirdi. Gerçi bulunmaz demek biraz yanlış oldu, zira köşe takımlarına olan yüksek talep her mobilya üreticisinin farklı çeşitleri köşe takımı modelini ürün grubuna sokmasına neden olunca piyasada geniş bir ürün yelpazesi meydana geldi.

Şimdilerde hemen her mobilya üretici ve markasına ait yüzlerce çeşit köşe koltuk takımı bulabiliyorsunuz piyasada. Hem de her zevke ve bütçeye hitap edecek türlerden. İstikbal'de bu mobilya markaları arasında yer lider mobilya üreticilerimizden biri ve 724boya.com olarak bu sayfamızı İstikbal'in 2016-2017 köşe takımı modellerini sizler için inceliyoruz. 

Istikbal 2016 Kose Takimi Modellerinden Ornekler 1462868184

Yukarıda resmini gördüğünüz değişik bir tasarıma sahip olan İstikbal Fieri köşe takımı, markanın 2016 yılının henüz başlarında koleksiyona eklediği bir model. Fonksiyonel sırt mekanizması ve geniş oturum kısmı ile extra konfor sunan bu farklı köşe takımı, sarı, fuşya, mavi ve vizon gibi trend köşe takımı renkleri ile İstikbal mağazalarının vitrinlerinde yer alıyor.

Istikbal Yeni Szon Kose Koltuk Modelleri 1462868381 

İstikbal'in 2016 yılında müşterilerinin beğenisine sunduğu bir diğer köşe takımıda Perla. Son dönemin trend dekorasyon renkleri arasında yer alan Mürdüm ve Gül kurusu olmak üzere ik ifarklı renk seçeneği ile satışa sunulan bu takımda oldukça şık bir görünüme sahip.

2016 Kose Koltuk Takimlari Istikbal 1462868502

İstikbal'in son olarak köşe takımı ürün grubuna eklediği köşe takımı ise Star S. Rosalyn sarı tonu ve çiçekli berjeri ile basit ancak şık bir tasarıma sahiı takımda son zamanların modası yüksek ayak uygulaması dikkat çekiyor.

İstikbal köşe takımı ürün gamında daha bir çok köşe takımı mevcut. Bu takımlar arasında sizinde hem bütçenize, hemde zevkinize uygun modeller bulmanız mümkün. Foto galerimizde bizler İstikbal 2016 köşe takımı modellerini sizler için bir araya getirdik. Buradaki görsellerden hayalinizdeki köşe takımını bulabilir, fiyatlarını ise güncel olarak bu adresten inceleyebilirsiniz… 

İSTİKBAL YENİ ÇIKAN KÖŞE TAKIMLARI  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir