İstikbal’den Yepyeni Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Yılına bir çok mobilya markası bir çok yeni ürünle girdi. Ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal'de bu üreticiler arasında yer alıyor, zira İstikbal özellikle ürün gamında bir çok yeni ve şık koleksiyonu vitrine çıkardı. Bu yeni ürünlerin en çok dikkat çeken yanı ise son zamanların yükselen mobilya ve dekorasyon trendleri arsında yer alan beyaz mobilya uygulaması. İstikbal yeni odası takımlarının neredeyse tamamı beyaz rengin hakimiyeti altında.

İstikbal 2016 yatak odası ürün gamında en çok dikkat çeken koleksiyon ise cibinlikli karyolası ile adeta masallardan çıkmış gibi duran İstikbal Romance Yatak Odası Takımı. Yine beyaz gibi asil bir renge sahip olan bu takımda avangard modern normlarla tasarlanmış. Romance yatak odası üzerinde 4.648,80 TL fiyat etiketi taşırken, seçiminize göre bu rakam 5.836,80 Liraya kadar yükselebiliyor.

Osmanlı motifleri ile süslenen İstikbal Gold Yatak Odası Takımı ise klasik tarzlardan hoşlananlara hitap ederken, gerek rengi, gerekse kullanılan malzemeleriyle oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip. Gold Yatak Odası Takımının başlangıç fiyatı ise 3.798,60 TL.

Bir diğer yeni İstikbal yatak odası ise Rustic. Rustic yatak odası takımı oval hatlara sahip olup, kapak üzerinde ki fitil ve süs uygulamaları ile dikkat çekiyor. 

İSTİKBAL 2016 YATAK ODASI TAKIMLARI GÖRSELLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir