İpek Mobilya 2016 Köşe Koltuk Takımları Çok Farklı

İpek Mobilya 2016 köşe takımı modelleri – Üretim faaliyetine 1991 yılında başlayan İpek mobilya aradan geçen çeyrek asırda gerek kalitesi, gerekse şık tasarıma sahip mobilyaları ile oldukça geniş bir müşteri portföyü oluşturdu. Mobilyada planlı ve seri üretim döneminin başlamasına öncü olan marka bu gün, Türkiye geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere ulaştırmaktadır. 

Koltuk takımlarından kanepeye,yemek odasından genç odasına, yatak odası takımlarından yatak çeşitlerine,bazalardan diğer ürünlere kadar geniş ürün yelpazesiyle aradığınız herşeyi bulabileceğiniz İpek Mobilya, 724boya.com sayfalarına ise vitrine henüz çıkardığı köşe takımları ile konuk oluyor.

Ipek Mobilya 2016 Kose Takimi Modelleri 1463994293

İpek Mobilya 2016 Köşe Takımı Modelleri

İpek Mobilya köşe takımı ürün grubuna son olarak hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Aral köşe takımını ekledi. Yüksek ayaklı tasarımının yanında son dönemin trend köşe takımı renklerinden Gül kurusu tonu ile vitrine çıkan takım, modern avangard normu ile bu yıla damgasını vuran mobilya ürünleri arasında yer aldı.

Ipek Mobilya Kose Koltuk Takimlarindan Ornekler 1463994406

İpek Mobilya Köşe Koltuk Takımlarından Örnekler

Yine İpek Mobilya 2016 köşe takımı modelleri arasında yer alan ve koyu mavi tonu ile dikkat çeken Fyona köşe takımıda İpek Mobilya'nın en çok tercih edilen köşe koltuk takımları arasında yer alıyor.

En Yeni Ipek Mobilya Kose Takimlari 1463994479

En Yeni İpek Mobilya Köşe Takımları

İpek Mobilya vitrinlerinde en çok göz çarpan köşe takımı ise modern hatları ve renkleri ile göz kamaştıran Kanyon köşe takımı oldu. Kanyon köşe takımı modern tarzlardan hoşlananların oturma odaları için ideal bir köşe takımı olarak dikkat çekerken, İpek Mobilyanın köşe takımı ürün gamında ki diğer takımları foto galerimizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ürünlerin güncel fiyatlarına ise buradan göz atabilirsiniz… 

İPEK MOBİLYA EN YENİ KÖŞE TAKIMLARI 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir