İngiliz Duvar Kağıdı Modelleri 2016 (Graham&Brown)

Duvar kağıtları son yılların vazgeçilmez duvar dekorasyon ürünleri olarak karşımıza çıkıyorlar. Yeni ev alanlar modern ve yeni binalarda duvar kağıtları ile mutlaka karşılaşırken, evini yenileyenlerde odalarında mutlaka duvar kağıdı görmek istiyorlar. Bu yoğun talep, piyasada onbinlerce renk ve desen ve kalitede duvar kağıdı çeşidinin oluşmasına neden olurken, duvar kağıdı uygulamayı arzu eden tüketicinin zihni bulanıyor.

Piyasada bir çok yerli marka olduğu gibi bir çok ithal duvar kağıdı markasıda var ki bu durum kafaları 2 katı karıştırıyor. Ancak yinede yılmamalı ve eviniz için en kaliteli duvar kağıdını bulmak adına araştırmaya devam etmelisiniz. Tıpkı şimdi yaptığınız gibi. Muhtemelen sizde odalarınızın en az birinde veya en az bir duvarınızda duvar kağıdı görmek istiyorsunuz ve araştırma yapıyorsunuz. Aklınızdan ithal duvar kağıdı yaptırmak geçiyorsa doğru yerdesiniz çünkü bu sayfamızda başlıktanda anlayacağınız üzere bir İngiliz duvar kağıd markası olan Graham&Brown duvar kağıdı desenlerini inceliyoruz. 

Graham Brown Duvar Kagidi Modelleri 5 1460471764

Graham & Brown 70 yıldır hizmet veren bir duvar dekorasyon grubu. Harold Graham ve Henry Brown tarafından 1946 yılında kurulmuş. 50'den fazla ülkede 100 milyon rulo satan markanın bu donelerine baktığınız zaman, zaten kalitesiz bir duvar kağıdı üretmeyeceklerini tahmin ediyorsunuz. Desenleri ise foto galerimizde de göreceğiniz üzere muhteşem… 

GRAHAM&BROWN DUVAR KAĞIDI DESENLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir