İlham Veren Çift Renkli Duvar Boyama Örnekleri

Çift Renkli Duvar Boyama ve Dekorasyon Örnekleri – Duvar dekorasyonunda farklı tarzlar aramakta olan takipçilerimiz için pek sıklıkla rastladığımız ancak dekorasyonda yüzde yüz etkili bir fikir ile huzurlarınızdayız. Bu sayfamızda başlıktanda da anlayacağınız üzere iki renkli duvar dekorasyon etkilerine göz atacağız. 

İki renkli duvar dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu tabi ki renk uyumudur. Dolayısı ile kullancağınız iki renk arasındaki uyumu mutlaka tartmalısınız. Mavi ve beyaz klasik bir renk kombinasyonu olsada uygulanması kolay bir renk uyumudur. Canlı ama zarif bir atmosfer oluşturmak için mavinin koyu tonlarından olan siyahla karışımından doğan lacivert ile masum beyazı eşleştirebilirsiniz.

Mavi ve beyaz gibi sarı ve mavide duvarlarınızda şov yapmanıza yardımcı olacaktır. Gökyüzünü temsil eden mavi ile ve güneşi temsil eden sarı harika bir duvar rengi kombinasyonu olacaktır. Mavi genişlik ve özgürlük hissi verirken sarı konfor ve sıcaklık kattığından bu renkler çok güzel kontrast oluşturur.

Duvar Rengi Kombinasyonlarindan En Guzel Ornekler 1469011891

Duvar Rengi Kombinasyonlarından En Güzel Örnekler

Gri ve sarıda inanılmaz rahatıcı bir kombinasyon oluşturabilir. Tarz sahibi bir görünüm için koyu gri ile buğday sarısını kombinleyebilirsiniz. Ayrıca bir sıcaklık hissi yaratmak için yumuşak bir gri ile zengin hardal sarısınıda kullanabilirsiniz. 

Iki Renk Kombinasyonlu Duvar Dekorasyon Ornekleri 1469011900

İki Renk Kombinasyonlu Duvar Dekorasyon Örnekleri

Tutkulu bir renk olan kırmızı ile sıcak nötrlerlerde çarpıcı bir duvar rengi kombinasyonu oluşturmanıza olanak sağlar. Taş grisi, grimsi kahverengi ve kömür grisine fon olarak bir parça koyu kırmızı ekleyebilirsiniz. 

Duvar Dekorasyonunda Cift Renk Uygulamalari 1469011909

Duvar Dekorasyonunda Çift Renk Uygulamaları

Çift renkli duvar dekorasyonu veya birden fazla duvar rengi ile dekorasyon yaparken aradaki geçişlere, çizgilerede dikkat emelisiniz. Bu çizgiler veya geçişler kesin ve net olmalı, eğri büğrü, tansiyonunuzun düşmesine sebep olmamalıdır. Tıpkı aşağıda yer alan foto galerimizde göreceğiniz örneklerde olduğu gibi… 

ÇİFT RENKLİ DUVAR DEKORASYONLARINDAN ÖRNEKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir