İki Renkli Duvar Boyası Uygulamaları 2016

Bundan yıllar önce çift renkli duvar dekorasyonları pek bir modaydı. O zamanın dekorasyon trendleri arasında yer alan bu uygulamada duvar yatay olarak ikiye ayrılır, alt taraf farklı bir renge üzt tarafta zıt bir renge boyanır, aradaki sınır kağıt bordürler ile kamufle edilerek şık bir duvar dekorasyonu elde edilirdi.

Iki Renkli Duvar Dekorasyonu 2016 1459943496

O yıllarda duvarlarını boyatıpta bu modaya uymayan yoktu herhalde. Hatta halihazırda 90'ların sonundaki bu uygulamaya sahip evlerde yok değildir. Çeşitli olanaksızlıklar nedeni ile duvarlarını yeniden boyatamayanlar hâlen eski tip çift renkli duvarlarını kullanıyorlardır.

Ancak herşeyin olduğu gibi artık bu modanında sonu geldi. Şimdi ayrı duvarlara farklı boya uygulamaları var. Örneğin tüm duvarlarınız kum beji, bu uygulama ile buradaki 4 duvardan sadece birini bu rengin zıttı olan veya bu renge uyumlu olan, yeşil, gül kurusu, yavru ağzı veya kese kağıdı gibi bir renge boyatıyorsunuz.

Modern Iki Renk Oturma Odasi Duvar Rengi Fikirleri 1459943507

Ortaya şahane işlerin çıktığını, evlerinizin iki renkli duvar boyaması uygulaması ile daha modern göründüğünü söyleyebilir, foto galerimizde beğeninize sunduğumuz görsel örneklerle de kanıtlayabiliriz. Aklınızdan böyle bir uygulama yaptırma geçiyorsa foto galerimizdeki görsellerden ilham alabilirsiniz… 

İKİ RENKLİ DUVAR BOYASI UYGULAMA ÖRNEKLERİ 2016

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir