Ikea’dan Harika TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Ikea TV-Duvar Ünitesi Modelleri 2016 – İslandinav tarzı mobilya ve dekorasyondan hoşlanan 724boya.com takipçileri için bu defa Ikea mağazalarında mobilya reyonuna giriyoruz ve Ikea yeni sezon tv ünitelerine göz atıyor, Ikea duvar ünitelerini detaylı olarak inceliyoruz.

Basit ancak bir o kadarda iddialı bir tarz olan İskandinav tarzının dünya üzerindeki en önemli ve en büyük temsilcisi ve bu tarzın yaygınlaşmasında önemli rol oynadığı için bir anlamda misyoneri olan Ikea yeni yıla kataloğunda yer alan yepyeni ürünler ile girdi. Her zaman ki gibi işlevselliğin ön planda tutulduğu bu ürünler arasında yer alan tv-duvar ünitesi modellerinde de bu prensibe yer verildiği gözleniyor.

Ikea En Yeni Tv Duvar Unitesi Tasarimlari 1465562344

Ikea En Yeni TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Belki de İskandinav ülkelerinin sürekli karanlık oluşundan kaynaklanan sürekli beyaz kullanma hastalığı Ikea'nın bu yıl ki tasarımlarında biraz kırılmış gibi görünüyor. İsveç kökenli devasa yapı market bu yıl TV üniteleri arasında farklı renkleride serpiştirmiş.

Beyaz Renk Tv Unitesi Modelleri 2016 Ikea 1465562361

Beyaz Renk TV Ünitesi Modelleri 2016 Ikea

Ancak İskandinav tarzının olmazsa olmazları arasında yer alan beyaz bu tarza orjinal, kendine has bir hava veriyor ve başka rengin hiç kullanılmaması gerektiği hissi veriyor.  İskandinav tarzının bir diğer prensibi ise basitlik ve kullanışlılık tüm tv ünitelerinde göz çarpıyor… 

Ikea 2016 Tv Duvar Unitesi Modelleri 1465562369

Ikea 2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Son yılların en popüler ve en çok tercih edilen dekorasyon ve mobilya mağazası Ikea, dünya çapında olduğu gibi Türkiye'de de çok seviliyor. Dolayısı ile bizlerde TV ünitesi aramakta olan takipçilerimiz için Ikea'nın birbirinden şık ve basit ürünlerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde beğenilerine sunuyoruz. Bu galeriye göz atarak hayalinizde ki tv-duvar ünitesini bulabilirsiniz…  

IKEA YENİ SEZON TV-DUVAR ÜNİTESİ ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir