Hazır Ofis Nedir, Fiyatları ve Avantajları Nelerdir

Günümüzde hızlı ve pratik şekilde bir ofise sahip olmak mümkün. Hazır ofis kiralama çözümleriyle hem maliyet hem de prestijli bir plazada bir yeriniz olabilmektedir. Özellikle de İstanbul’da hazır ofis çözümleri getiren bir çok firma ile daha iyi bir mekan ve lokasyonda bir ofis sahibi olabilmektesiniz.

Büyük veya küçük her işletmelerin özel bir ofise ihtiyacı bulunmaktadır. İşletmeniz için bir ofis kiralamaya kalktığınızda karşınıza çıkacak kira, mobilya ve hatta çay ve içecek gibi bir çok masrafla karşı karşıya gelmektesiniz. Daha modern ve konforlu görünmesi için ofisinize yapacağınız masraflar içinde bütçe ayırmak zorunda kalacaksınız. İşte bu noktada hazır ofis sistemleri karşımıza bir alternatif olarak çıkmaktadır.

Hazır ofisler genellikle işletme sahiplerinin her ihtiyacını karşılayabilecek şekilde hazırlanmaktadır. İşinizden daha fazla verim elde edebilmeniz için konfor ve hizmet konusunda farklı imkanlarada sahip olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle gün geçtikçe taleplerinde artış görünmektedir. Bu nedenle sanal ofis nedir sorusuna, firmaların veya yeni işletme kuracak olan kişilerin her türlü ofis ihtiyacına göre şekillendirilen çözüm yollarından biridir diyebilmekteyiz. İsteyen herkez bu hazır sistemlerden yararlanabilmektedir. Yurtdışında yaygın olarak kullanılan bu sistem, şimdi yurtiçinde de ilgi görmeye başlamıştır.

Peki normal ofiste bulunan telefon, internet, çay servisi gibi bir çok hizmeti bu sanal ofislerde bulabilecekmiyim gibi bir soruyu sorabilirsiniz. Sanal ofisler sadece güzel bir plaza gibi lokasyonlarda yer imkanı sağlamayıp, firmanızın telefonunu taşıma veya yeni bir telefon hattı talebinizede cevap vermektedir. Anlaşmanıza bağlı olarak siz ofisinizde yokken bile mesai saatleri içerisinde telefonunuza cevap veren bir sekreter hizmeti bile alabilirsiniz. Yine firmanıza veya adınıza gelen kargo ve postalar alınarak size teslim edilir. Bunun yanında güvenliğin üst düzeyde tutulduğu bir ofis sahibi olmaktasınız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduğunuz sanal ofise sözleşmeyi imzaladığınız an itibariyle kullanımınıza açılmaktadır.

Hazır ofis fiyatları ne kadardır

Hazır ofis kiralama için belirli bir fiyat vermek zor. Çünkü bu firmalar kiralayacağınız ofisin lokasyonu, çalışacak personel sayısı, ofisin büyüklüğü, alacağınız ek hizmetler, kiralama süreniz gibi faktörlere bağlı olarak farklı fiyat politikaları uygulamaktadırlar. Bu nedenle firmalarla iletişime geçip ihtiyaçların listelenmesi ile fiyat alınması daha doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir