Havuç’tan Modern Genç Odası Takımları

Havuç  Genç Odası Modelleri 2016 – Genç odası takımları son zamanlarda gerek teknoljinin, gerekse bu işi profesyonel anlamda yapanlarının mıucizevi dokunuşları ile inanılmaz güzel ve modern ötesi tasarımlara kavuştular. Üstelik bu şık tasarımlar eskisi gibi sadece bir kaç mobilya markasının tekeli altında değil, İstikbal, Bellona ve Mondi gibi bilindik büyüklere hitab eden markaların bile ürün gamında yer alıyorlar. 

Geçtiğimiz yıllarda Çilek mobilya ile başlayan ve sadece bebek, çocuk ve gençlere hitab eden mobilya üreticiliği yaygınlaşıken, bunun belli başlı, tek başına bir sektör olduğunu ve kâr marjının oldukça yüksek olduğunu fark eden mobilya markalarıda artık daha etkileyici ürünleri ürün gamlarına entegre ettiler.

Havuc Mobilya Modern Genc Kiz Odasi Modelleri 1467124030

Havuç Mobilya Modern Genç Kız Odası Modelleri

Bizler yepyeni bu ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken bu sayfamızı yine sadece bebek, çocuk ve genç odası tasarlayıp imal eden Havuç Mobilya genç odası takımlarını inceliyor ve hepsinini birer birer görsel örnekleri ile birlikte beğenilerinize sunuyoruz.

En Guzel Genc Odasi Tasarimlari Havuc Mobilya 1467123332

En Güzel Genç Odası Tasarımları Havuç Mobilya

Havuç genç odası modelleri genel olarak modern ve şık tasarımlara sahip koleksiyonlardan meydana geliyor. Hakikaten hepsi güzel, ancak bazı koleksiyonlar varki duruşları ve tasarımları ile diğerlerinden hemen ayrılabiliyorlar. 

Havuc Mobilya Modern Genc Kiz Odasi Modelleri 1467123342

Havuç Mobilya Modern Genç Kız Odası Modelleri

Bu takımlara üst tarafta resmini gördüğünüz ve genç kızlar için tasarlanmış Diamond Genç Odası takımını ve alt tarafta yer alan Hayal Genç Odası takımı ile Florida, Kardelen gibi takımları örnek olarak gösterebiliriz. 

Ancak Michigan, Rose, California, Kolej, Lizbon gibi diğer takımlarada göz atmamak haksızlık olur, dolayısı ile hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde diğer Havuç genç odası takımlarında da göz atabilir, çocuğunuz için en ideal genç odası takımını bu galeri içerisinde bulabilirsiniz…

HAVUÇ 2016 GENÇ ODASI TAKIMLARI 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir