Güle Güle Oturun Yatak Odası Örnekleri Bir Harika

Güle Güle Oturun Yatak Odası– Selim Yuhay gerçekten işi biliyor arkadaşlar. Acun Bey de çok uyanık zeki insan olarak Selim Beyi hemen kapmış gördüğümüz kadarıyla. Artık bir süredir yeni kanalında yani TV8 ekranlarında görmeye başladığımız Selim Yuhay ve ekibi Güle Güle Oturun adlı yeni programla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yepyeni evler yeni umutlar yeni yaşamlar sunuyor insanlara. Başvuru yapıp siz bile katılabilirsiniz programa. Format şu aslında. Siz başvuru yaparken hangi odanızın yenilenmesi istediğinizi yazıyorsunuz seçilirseniz Selim Bey o odanızı sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yepyeni bir görünüme sokuyor. Eskisi ile uzaktan yakından alakası olmayan yepyeni mekanlar oluşturuyor sizler adına. Tabii biz de ekranlardan hayranlıkla izlemekle yetiniyoruz. Ama bu program kanal D ekranlarında yayınlanırken de çok güzel şeyler öğretti aslında bizlere. Hala daha öğretmeye devam edeceğe benziyor. Şimdi özellikle bir çiftin yatak odasını gördüm de hayran kaldım doğrusu. Prenseslere layık bir yatak odası isteyen çift gerçekten öyle de yatak odasına kavuşmuş. Küçücük odanın içine bakın neler neler sığmış hem de hiç sizi boğmuyor oda.

Gule Gule Oturun Yatak Odasi Oncesi

Yukarıda gördüğünüz aşağıdaki yatak odasının eski görünümü. Ne kadar sıkıcı ne kadar karanlık ve basık değil mi halbuki Selim Beyin seçtiği renklere harika dokulara bir bakın. Tıpkı saraylardan çıkma bir yatak odasını andırıyor. Küçücük odaya bunca şeyi nasıl sığdırdı ona şaşırıyorum. Özellikle odanın içinde bir de giyim odası yerleştirilmiş. Yatağı çok özel cibinliğiyle duvardaki şık aplikelere kadar herşey harika.

Gule Gule Oturun Yatak Odasi Sonrasi

Bu yatak odasına hayran kaldığım için her açıdan odayı siz de görün istedim. Yatak başlığına bakar mısınız? Muhteşem ötesi eminim burada uyanmak ta bir o kadar keyif verici olacaktır. Valla izlediyseniz siz de görmüşsünüzdür ki Selim Bey her detayı ince bir şekilde düşünüyor. Perdeler kapı ışıklandırmalar duvarların rengi. Bu odada en çok hoşuma giden ise küçücük odaya bir mini giyim odası sığdırılması. Bir sonraki örnekte göreceksiniz.

Gule Gule Oturun Yatak Odasi Yatak Basliği

Artık neredeyse her yatak odası içinde ya da ayrı bir oda şeklinde giyim odası bulunmakta evlerde. Evde oda sayısı sıkıntısı varsa bu şekilde yatak odasında da yer verilebiliyor giyim odasına. Bir ebeveyn banyosu gibi artık giyim odasız ev kalmadı diyebiliriz. Hemen aşağıda görüyorsunuz giyim bölümünü. Küçük bir yatak odası olduğu için ışıklandırmanın ve renklerin daha açık seçilmesi odaya ferah bir görünüm katmış hatta oldukça geniş te göstermiş. Eğer bu konumuzu okuyor iseniz bence siz de artık Güle Güle Oturun programının yakın takipçisi olacaksınız.  Özellikle bir önceki yazımızda güle güle oturun salon 2017 tasarımlarını da bir gözden geçirmenizi isterim. Sizin de yeniden dekorasyona yenilenmeye çok ihtiyacı olan bir odanız varsa Selim Yuhay size de uğrasın ama önce TV8 Güle Güle Oturun başvuru formunu buradan doldurmanız gerekecek.

Gule Gule Oturun Yatak Odasi

Gule Gule Oturun Yatak Odasi Yeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir