Güle Güle Oturun Mutfak Dekorasyonları Bir Harika

Mutfak Dekorasyonları– Yine Selim Yuhay yine dekorasyon, yine baştan aşağı değişim.. Önceleri Kanal D ekranlarında sık sık severek izlediğimiz Selim Yuhay ve ekibi şimdi de Güle Güle Oturun adlı programla Acun Beyin kanalı olan TV8 ekranlarında. Yeniden kaldığı yerden devam eden Selim Yuhay harika ev dekorasyonlarına imzalar atmaya devam ediyor. Ben bugün sizlere özellikle hanımların çok hoşuna gidecek mutfak dekorasyonlarını sunmak istiyorum. Öncesi ve sonrasında büyük değişimlere rastladığımız doğrudur. Bazen bu mutfaktan neler çıkacak diye beklerken beklentilerin çok üstünde ihtiyaçları karşılayan program ekibi aynı zamanda göze zevke de hitap etmekte. Modern tasarımlar kullanan ekip renkler son moda ev dekorasyonu uygulamaları ile bizlere de ışık tutmakta. Şimdi birazdan sizlere derlediğim örnekleri göreceksiniz. Mutfaklar bir harika arkadaşlar.

Özellikle daha çok mutfak dekorasyon yenilenme işlemlerini sıklıkla görebilirsiniz. Hanımların genelde mutfak için güle güle oturun programına başvurduğu da gerçek. Çünkü küçücük bir alandan bile saray gibi bir mutfak görünümü çıkarabiliyorlar. Hemen aşağıda gördüğünüz gibi duvarlar hakkında mı konuşalım, renklerin uyumu mu yoksa mutfakta her şeyin yerli yerinde ve uyumlu olmasından mı? Kim istemez ki böyle bir mutfağı olmasını. Hele ki evinin dekorasyonu bitene kadar göremeyen ailelerin son sürpriz anında yüz ifadelerine bayılıyorum. Mutluluktan ağlayanlar şok olanlar…

Dar bir mutfaktan ne kadar fonksiyonel ve kullanışlı bir mutfak tasarlanmış görüyorsunuz değil mi? Gül desenli stor perdeler duvardaki kitap ve obje rafları açık renklerin ağırlıklı kullanımı harika bir mutfak tasarımı. Programa katılamamış olsanız dahi programı devamlı takip eden seyircilere çok şey katacaktır.

Bir alttaki görselde önce ve sonraki hali yer alıyor mutfağın. Mutfağın küçük bir bölümünü görüyorsunuz ama bu mutfağın ne kadar büyük bir değişime uğradığını da gözler önüne serebilmekte. Mutfak olduğundan çok çok fazla modern hoş ve keyifle kullanılabilir bir hal almış.

Özellikle çok eskiden yaptırılan fayanslar dolaplar bir daha uzun yıllar değişme imkanı bulamıyor. O yüzden çoğu mutfakta eski tarz örnekler mevcut. Bu tarz eski fayanslar olsun açıkta duran boru kablolar ya da örneğin kombi gibi olsun mutfakta çirkin bir görünüm vermekte. Asıl ustalık işte hem bunları gizleyebilme hem de yerine harika kullanışlı mutfaklar tasarlayabilmek. Bu çirkin görünümleri ortadan kaldırıp daha modern bir mutfak yeni tasarımlar da güle güle oturun ekibine ait. Özellikle küçük mutfaklar için genelde L ya da U şeklinde geniş kullanım alanı sağlayan tezgahlar koyulması daha fonksiyonel mutfaklara yer açmakta. Yine mutfakların durumuna göre ışıklandırmanın olması da önemli bir durum. Işıklandırma büyük oranda mutfağın görünümünü etkileyen bir adım. Siz de güle güle oturun programına kayıt olmak için TV8 güle güle oturun başvuru linkinden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Kim bilir çok yakında size de uğrar belki Selim Bey..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir