Güle Güle Oturun Çocuk Odası Tasarımlar İnanılmaz

– Güle Güle Oturun ekibi TV8 ekranlarında da boş durmuyor. Her gün yeni bir aileyi mutlu edip tasarımları ile bizleri de tv başında öncesi sonrası ile şaşkına çeviriyor. Özellikle bu yazımızda sizlere çocuk odasına neler yaptıklarını nasıl baştan aşağı bir değişime uğrattığını görmenizi istedim. Selim Bey ve ekibi titiz çalışmaları sonucunda ailelerin yüzündeki ifadeye bu mutluluğu yerleştirmekte. Özellikle Selim bey çocuk odaları için daha renkli daha hareketli seçimler yapıyor sizler de örneklere bakınca göreceksiniz. Üstelik en yeni modern uygulamaları çizimlerine ekliyor. Özellikle ben bu gergi tavanlara bayıldım. Bir oda tasarımında gece manzarası birinde de masmavi gökyüzü tasarımı çocukların ufkunu açacak örneklerden. Yine özellikle küçücük alandan kocaman bir oda oluşturan Selim Yuhay ekibi ile yüzeysel bir yenilik yapmıyorlar herşey yıkılıyor kırılıyor. Yeni baştan duvarlar zemin uygulamaları rengine tasarımına uygun olarak değiştiriliyor. Siz de şansınızı deneyebilir Güle Güle Oturun programına başvuru yapabilirsiniz. Buradan başvuru şartları nasıl başvuru yapılıyor inceleyebilirsiniz.

İlk iki görsel minik Eray’ın odasından bir görünüm. Eski görünümüne göre harika tamamen değişmiş yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Rengarenk hayallerde bile yer almayacak tasarım şanslı bebek Eray’ın oldu. Kaydıraklı harika bir denizci temalı bir dubleks bir yatak kullanılmış. Hem uyuyacağı hem oynayacağı güvenli ve eğlenceli bir oda ailesinin de eminim ki tahminleri arasında yoktu. Hem duvar rengi hem tüm genel itibari ile tercih edilen renklerle bir bebek odasına yakışır cinsten aydınlık bir oda olmuş. Ayrıca tabi burada şık avize ve gergi tavanın etkisi büyük.

Salondan açılan küçük bir bölüme ne sığdırabilirsiniz? Belki yemek masası öyle değil mi? Sadece yemek masası mı? Tabii ki de hayır Selim Bey ve ekibi bu küçücük alanı bir çocuk odasına çevirdiler. Hem de eksiksiz çok güzel bir oda yaptılar. Oda dubleks bir oda oldu. Aşağıda gördüğünüz küçük Ömer’in harika odasından bir bölüm. Odada aslında oda da diyemeyiz önceki hali sadece salonun küçücük bir bölümüydü ve sadece yemek odası yer alıyordu. Burada pencere olmadığı için niş uygulamalı şık bir pencere ile odaya renk katıldı. Abajur seçimi ise bir harika.

Dubleks çocuk odasında kitaplık olmazsa olmaz tabii ki.

Odaya genel bir bakış. Çocuk odasının ilk göze çarpan bölümü arabalı yatak Ömer’in de ilk farkettiği o oldu zaten. Üstelik yer kaplamasın diye yatak gizlenebiliyor. Çalışma masası dolabı şık bir tasarıma sahip bir odası oldu Ömer’in. Yukarıda ise gökyüzü manzaralı odaya da harika bir ışık yayan gergi tavan uygulaması yer alıyor. Salondan giren bu bölüm artık Ömer’in odası ve salondan bu odaya girerken raylı sistemli kapı ile ayrılmış. Bir çocuk odasında yer alması gereken her ayrıntı odada yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir