Güle Güle Oturun Başvuru Şartları Nelerdir Siz de Şansınızı Deneyin

Şartları– Bu yazımızda taptaze bir program diyemiyorum çünkü siz ’u kanal d ekranlarından Evim Şahane olarak izlemekteydik. Kanal D ekranlarında çok sevilen oldukça ilgi göre dekorasyon programı artık bir süredir TV8 ekranlarında. Format aynı aslında Selim Yuhay’ın sunuculuğunu yaptığı bu programda ayrıca kalabalık bir ekip de bulunuyor. Selim Bey’in projeleri çizimi ve ekibinin başarılı çalışmaları sonucunda ortaya çok güzel şeyler çıkmaktadır. Siz de şansınızı deneyebilirsiniz aslında. Başvuru da çok kolay arkadaşlar. TV8 online sitesinden programa kolayca başvuruda bulunup şansınızı deneyebiliyorsunuz. Şimdi başvuru nasıl yapılıyor nelerdir bunlara göz atalım.

TV8 ekranlarında yayınlandığı günden itibaren çok izlenen program hafta içi günlerde saat 13:00 itibari ile yayına başlıyor. Kah çok sevindiriyor kah mutluluktan ağlatıyor insanları ama hepsi de sonuçta çok memnun kalıyor. Bizler de izlediğimiz kadarıyla harika sahnelere şahitlik yapıyoruz. Üstelik Selim Bey’den çok şey öğreniyoruz. Ustaların titiz çalışması sonucu son moda dekorasyonlar Güle Güle Oturun ekibi tarafından oluşturuluyor. Aynı zamanda ekip ev ahalisinin de zevkleri ve isteklerini göz önünde bulunduruyor. Benim en bayıldığım sahne ise en sonda yüzlerdeki o şaşkınlık sonrası mutluluk tebessüm. İnsanları mutlu etmek kadar önemli bir iş var mıdır acaba bu dünyada. Mutfak, salon, yatak odası, çocuk odası daha neler neler yapmakta.

Başvuru sadece İstanbul için değil her ilden katılmanıza olanak sağlıyor. Direkt olarak bu linke tıklayarak TV8 Güle Güle Oturun başvuru sayfasına giriyorsunuz. İsim soy isimden başlayarak doğum tarihi ikamet ettiğiniz şehir adres telefon bilgileri ayrıntılı dolduruluyor. Bunların doldurulması zorunlu. Ayrıca başvuru yapan yakından kendine ait bir esi gerekiyor. Yine değişmesini istediğiniz odanın en az 1 adet görsel ayrıca oturduğunuz evin mutlaka 1 adette dış cepheden bir görselini ekliyorsunuz. Yine tercihe bağlı odaya ait video da ekleyebiliyorsunuz. Kişisel bilgilerin yanında da hayalini kurduğunuz odayı ayrıntılı yazmanız isteniyor. Yine size kalmış olan bazı sorular da yer alıyor. En sonda ise sözleşmeyi okuyup onaylayıp gönder butonuna basıyorsunuz. Başvuru numarası çıkıyor ekranda. Artık bu şansınıza kalmış belki de bu hafta ya da bu ay içinde size de uğrarlar ne dersiniz? Özellikle güle güle oturun ekibinin şahane mutfak dekorasyonlarına buradan bir göz atmanızı isterim. Henüz bu programı izlemediyseniz bu örnekler size ilham verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir