Gri Renk Ev Dekorasyonu Griyi Hiç Böyle Görmediniz

Gri Renk Ev Dekorasyonu– Gri renk nelere yakışır sizce? Bir odaya yakışır mı? Belki de gri rengi bir oda içinde düşündüğünüzde griyi bir yere konduramayabilirsiniz. Tek başına belki gerçekten anlamsız bir renk olabilir. Ama uyumlu renklerle birlikte doğru yerde kullanıldığında şahane bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle yazımız içeriğinde de göreceksiniz ki gri renkler uyumlu renklerle harika bir ev dekorasyonu ortaya çıkarıyor. Yeter ki siz bu grideki ışığı görün ve ortaya çıkarın. Artık eskilerde tek tip ev dekorasyonu kalktı. Artık kombine edebileceğiniz hoş renklerle uyumlu ve güzel dekorasyon oluşturma zamanı. Tek başında oldukça sade ve çok çok basit göz zevkinize uymayan bir dekorasyon sunabilir gri. Ama bakın örneğin şu aşağıdaki pembe renk ile uyumu nasıl olmuş? Bahar da yaklaşırken siz de evinizde bu tür örnekler deneyebilirsiniz. Şu aşağıdaki oda dekorasyonunda herşey gri olsa belki çok sıkıcı bir görünüm oluşabilirdi ama bakın koltuk üzerindeki renkli yastıklar özellikle pembe ve grinin ne kadar yakıştığını çok iyi görebilirsiniz.

Gri Ev Dekorasyonu

Gri gibi cansız bir renk yanında çok canlı renklerle olduktan sonra çok hoş görüntüler çıkıyor ortaya. Örneğin hemen aşağıda bir gri ev dekorasyonu örneğini daha sizlere hemen sunmak istiyorum. Sarı rengi gri ev dekorasyonu içinde aleni bir şekilde çok güzel bir denge kurmuş. Duvar üzerine sarı şık çerçeveler boş olsa dahi gri renk üzerine çok yakışmış. Odada gri sarı ve krem bütünlüğü istenilen şıklıkta bir hava oluşturmuş.

Gri Sari Oda Dekorasyonu

Gri ev dekorasyonunda hangi renklerle gri rengi görmek istiyorsunuz o önemli. Canlı renklerle gri çok hoş duruyor örneklerde gördüğünüz gibi. Şimdi de gri ile kırmızının arasındaki uyuma bakalım mı? Kırmızı rengi ev dekorasyonu içinde kullanmak isteyenlere bir fırsat. Dekorasyonun tamamında kırmızı çok sırıtır. Bunun yerine kırmızıdan vazgeçemeyenler için aşağıdaki gördüğünüz görsel bence sizi gaza getirecektir. Gri ile uyumu dengesi bir harika ne çok olmuş ne az tadında denge kurulmuş odanın dekorasyonunda. Gri renk hep aklınızda varsa Polisan marjinal gri rengini de bir görmenizi isterim. Artık konumuz içindeki görsel örneklerden de ilham alarak kendi dekorasyonunuzu tasarlayabilirsiniz.

Gri Kirmizi Ev Dekorasyonu

Gri Ile Uyumlu Renklerle Ev Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir