Genç Odası Dekorasyonunda Gri Duvar Renkleri

Genç Odası Trend Duvar Renkleri 2016 – Çocukluktan çıkıp gençliğe adım atmaya başlayan gençlerin oda dekorasyonlarında da ufak çaplı bir değişikliğe gitmenin zamanı geldi. Artık masal kahramanlarına, çizgi film karakterlerine veda etmenin zamanı geldi. Siz istemesinizde artık daha ciddi bir dekorasyona ihtiyaçları olduğu kesin.

Üstelik şimdi tam tehlikeli zamanları. Ne annelerin, ne babalarının beğendiklerini beğenirler. Burunları kaf dağındadır ve her konu hakkında sizden daha çok fikir sahibidirler. Bu durum dekorasyonda da böyledir ve kendilerine ait özel alanları olan odalarının dekorasyonunda sizlerden daha fazla söz sahibi olmak niyetindedirler.

Genc Odasi Duvar Renkleri Ornekleri 1463483199

Genç Odası Duvar Renkleri Örnekleri

Çoğu zaman sizlere çok absürd gelen şeyler isteyeceklerdir. Bu sizlere çok tuhaf gelebilir, ancak odalarını gönüllerince süslesinler. Sonuçta üniversteye atılıncaya kadar, belki en az 5 – 6 yıl bu alanı onlar kullanacaklar. Odalarının duvarlarında ki çocukluktan kalma mavi ve pembe duvar renklerinden kurtulmak, daha vamp, daha koyu renkler mi istiyorlar bırakın istedikleri renk olsun.

Modern Genc Odasi Dekorasyonu Gri Duvar Renkleri 1463483333

Modern Genç Odası Dekorasyonu Gri Duvar Renkleri

Üstelik koyu duvar renkleri şu sıralar yükselen dekorasyon trendleri arasında yer alıyor. Griler başta olmak üzere, kahveler, bordolar ve hatta siyahlar duvar renkleri pek bir moda. Bu renkleri neden genç odalarına da denemeyelim ki ?.. 

Gri Duvar Renkleri Genc Odasi Dekorasyonu 1463483393

Gri Duvar Renkleri Genç Odası Dekorasyonu

Üstelik gri gibi soğuk nötrler odalara entegre edilecek aksesuarlar için gayet ideal bir arka plan rengi olacaktır. Enerjitik renkler olan turuncular, yeşiller ve sarılar gri rengi arkalarına aldıklarında daha dikkat çekici olacaklardır. Turuncu duvar rafları, yeşil çerçeveler ve sarı dekoratif objelerle, hem siz ebeveynlerin, hemde onların beğeneceüği bir genç odası dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Ayrıca foto galerimizde yer alan gri duvar renkleri ile dekore edilmiş genç odası dekorasyonlarından da ilham alabilirsiniz… 

GRI DUVAR RENKLERİ İLE GENÇ ODASI DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir