Genç Odaları İçin En İdeal Duvar Renkleri

Genç Odası Duvar Renkleri 2016 – Çocukluktan çıkıp yavaş yavaş gençliğe adım atan, ses tonları değişen, elleri ayakları büyüyen, artık modayı yakından takip eden ve bıyıkları yeni yeni terlemeye başlayan gençlerin odalarında ki çocukluktan kalma mavi ve pembe duvar renklerinden kurtulma zamanı geldi.

Şimdi onlar oda dekorasyonlarında eskisinden daha fazla söz sahibi oldular. Sizin beğendiğiniz renkleri, mobilyaları beğenmiyor, daha uç tasarımları odalarında görmek istiyorlar. Riskli bir iş olan duvar boya rengi seçiminde de de maalesef durum böyle. Sizler hiç riske girmemek adına beyaz ve tonlarında duvar renklerini seçerken onlar daha vamp ya da daha cool renkleri tercih ediyorlar. 

En Guzel Genc Odasi Duvar Renkleri 1464260732

En Güzel Genç Odası Duvar Renkleri

Aslında haksızda değiller hani, zira sıkıcı ve tatsız olmaktan çok uzak olan ancak size göre karanlık bir oda yaratma riski taşıyan gri gibi nötrler gençlerin kişiliklerini yansıtmaları için onlara ideal bir arka plan yaratır. Onlar büyüdükçe, nötr bir renk paleti, duvar resimleri ve odadaki tekstil ürünlerini yaşlarına, ilgi alanlarına ve zevklerine göre değiştirmek yatak odalarının görünümü ve verdiği hissi adapte etmelerine imkân sağlar.

Modern Genc Odasi Duvar Renkleri 2016 1464260845

Modern Genç Odası Duvar Renkleri 2016

Sizlerde ebeveynler olarak biraz cesur olun ve onlara sınırları aşmamak kaydı ile tercih alternatifler sunun. Mesela kız çocukları şu sıralar mor ve fuşya tonlarına bayılıyorlar. Griden vazgeçirmeye ikna edemezseniz bu tarz renkleri önüne koyun. Emin olun çok hoşlarına gidecektir ve böylelikle orta bir yol bulacaksınızdır.

Genc Odasi Icin Degisik Duvar Renkleri 1464260969

Genç Odası İçin Değişik Duvar Renkleri

Ayrıca duvar dekorasyonunda kulağa pek hoş gelmeyen kırmızı renkleride denemenizi öneririz, zira Kırmızı renk insana şevk, azim ve hareketlilik kazandırır. Bundan dolayı özellikle gençlere hitabeden ürünlerde kırmızı sıkça kullanılır. Önümüzdeki bir kaç yılı sınavlarla geçecek olan gençlerimizin hareketlilik ve azme ihtiyaçları olacaktır. Dolayısı ile kırmızı duvar renklerinin kullanılması uygun olabilir.

Bunun dışında hem onların, hem de sizin beğeneceğiniz tarzlarda daha bir çok rengi genç odası duvarlarınızda deneyebilir, bu tip duvar renklerinden oluşturduğumuz ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimizdeki görsel uygulama örneklerinden ilham alabilirsiniz…  

GENÇ ODALARI İÇİN EN GÜZEL DUVAR RENKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir