Filli Boya Kumtaşı Rengi İle Özel Ortamlar

Filli Boya Duvar Renkleri ve Filli Boya Kumtaşı Rengi – Birbirinden şık ve gösterişli renk kartelası ile yine sevenlerinin karşısına çıkan Filli boya yeni sezon renk kartelası içinde yer alan ve çok tercih edilen renklerinden biri olan kumtaşı rengini sizlere tanıtacağız. Çok koyu olmayan çok açık tonlarda da olmayan kumtaşı rengi ev dekorasyonu ya da iş yeri dekorasyonu için şık ve uygun bir renk olabilir.

Tam yeşil olmayan ama yeşile yakın bir tonu andıran bir tona sahiptir kumtaşı rengi. Ara tonlarda olan kumtaşı rengini hem açık tonlarla hem de koyu tonlarla kombine edebilme şansına sahip olabilirsiniz. Sade ve şık görünümü aynı zamanda dinlendirici asil bir görünüme de sahiptir.

Cakil Tasi Duvar Boyasi Renkleri 1467283776

Çakıl Taşı Duvar Boyası Renkleri

Hem ev hem de iş yeri dekorasyonunuza hem şık hem de ferah bir hava katacağından emin olabilirsiniz. Doğru renkler ve mobilyalarla bir araya getirildiğinde harika bir dekorasyon elde edebileceksiniz. Doğal görünümü sayesinde oturma odası ve salonlarda tercih edebilir şık dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

Salonlar Icin En Ideal Duvar Renkleri 1467283853

Salonlar İçin En İdeal Duvar Renkleri

Tabii rahatlıkla evinizin her odasında iş yerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renktir kumtaşı. Filli boya farkı ve kalitesiyle sahip olacağınız kumtaşı rengini duvarlarınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kumtaşı ile boyanan ev dekorasyon örneklerine göz atabilir bu rengin ev dekorasyonuna sağladığı katkılara şahit olabilirsiniz. Galerimiz içerisinde kumtaşı rengi yanı sıra farklı duvar boyası renk alternatifleri de yer almakta bunlara da göz atmanızda fayda var.

Polisan Duvar Renk Kartelasi Kum Beji Duvar Boyasi 1467283867

Polisan Duvar Renk Kartelası Kum Beji Duvar Boyası

Sitemiz Boya Renk Kartelası sitesinde yer alan Filli Boya konularının tamamına FİLLİ BOYA KATEGORİSİ ni tıklayarak ulaşabilirsiniz. Filli boyanın 2016 yılında çıkartmış olduğu tüm renkler, renk kombinasyonları su bazlı boyalar ile ilgili bilgilerin tamamını buradan bulabilirsiniz. Konularımız üzerinden bizlere iletebileceğiniz her türlü görüş öneri ve şikayetleriniz için hemen aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

BOYARENKKARTELASI

Filli Boya Kumtaşı Rengi Dekorasyon Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir