Filli Boya Havana rengi ile dekorasyon örnekleri

Ev dekorasyonu noktasında bu yıl yenilikçi bir yüz arayanlar için tavsiye edebileceğimiz renkler yine Filli Boyanın 2015 yılı renk kartelası içerisinde yer almaktadır. Firmanın ne kadar yenilikçi bir yüzü olduğunu bilmeyen yoktur. Her yıl gerçekleştirmiş olduğu Ar-Ge çalışmalarında yenilikçi birkaç rengi müşterilerinin beğenisine sunan Filli Boya bu yıl ki kataloğunda ise havana rengini ön plana çıkarmaktadır. Havana rengini tercih edecek olan kişiler genellikle rengin asil bir görünüme sahip olmasından dolayı ev ortamına farklı hava katacağını düşünmektedirler. Ayrıca sıra dışı olmayın isteyen Filli Boya müşterileri için yine Filli Boya havana rengini kullanabilirler.

Renk olarak kendisi koyuya çalan bir görünümü andırmış olmasından dolayı ev dekorasyonunda kullanacak olan kişilerin daha çok açık renk dekorasyon ürünleri ile kullanmaya özen göstersinler. Ayrıca salon ve oturma grubu gibi mekanlarda renk kombinasyonu düşünecek olanlar kesinlikle koyu renkler ile kombinasyon yapmamaları tavsiye edilir. Villa, malikâne, yazlık gibi büyük mekânlarda daha asil bir görünüme dönüşebileceği gerçeğini vurgulama Filli Boya havana rengi için abartmış olmayız.

Sitemiz Boya Renk Kartelası sitesinde yer alan Filli Boya konularının tamamına FİLLİ BOYA KATEGORİSİ ni tıklayarak ulaşabilirsiniz. Filli boyanın 2016 yılında çıkartmış olduğu tüm renkler, renk kombinasyonları su bazlı boyalar ile ilgili bilgilerin tamamını buradan bulabilirsiniz. Konularımız üzerinden bizlere iletebileceğiniz her türlü görüş öneri ve şikayetleriniz için hemen aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

BOYARENKKARTELASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir