Filli Boya Favori Serisi

Filli favori serisi – Filli Boyanın en güzel renkleri – Filli boyanın bu yıl kullanılan ve kullanmakta olan gelmiş geçmiş en güzel renklerini, renk seçeneklerini ve kombinasyonlarını sizler için bu yazımızda inceliyoruz. Sizler için sıralamadan geriye doğru bahsetmek istiyoruz. Yani az kullanılandan çoğa doğru bir sıralama yaparak sizlere toplamda 5 renk seçeneği vereceğiz. Sizler de dilediğiniz bir renge evlerinizin boyanmasını sağlayacaksınız. Sizler için sıralamadaki ilk rengimiz Filli kumru rengi olacak daha önce konulandırmıştık. Dilerseniz linke giriş yaparak bu renk ile ilgili boyanmış ev örneklerine ve boyanın tüm tonlarına görsel galeri olarak ulaşabilirsiniz değerli boya renk kartelası kullanıcıları. Bu renk ile ilgili hemen sizlere bir örnek oluşturmak istiyorum. Aşağıda yer alan kumru rengi ile boyanmış eve ait görsel bulacaksınız. Diğer renkleri de sıralamaya devam edeceğiz. 

Filli Boya Kumru Rengi 1462873772

Filli boya kumru rengine boyanmış bir adet görsel incelemektesiniz.

Sizler için seçtiğimiz ikinci renk Filli Boya Vanilya Rengi arkadaşlarım. Bu renk diğerlerine göre daha koyu bir renk arkadaşlarım. Bu renge ait görseli de dilerseniz sizlere hemen aşağıdan ekleyelim. İkinci olarak ele aldığımız bu renkgin de ikinci en fazla kullanılan renk olduğunu söylememiz gerekiyor. Evlerinizi aydınlık göstermek adına daha açık renkleri tercih etmeniz gerektiğini lütfen unutmayınız.

Filli Boya Vanilya Cicegi 1462874006

Filli boya vanilya çiçeği rengine boyanmış bir adet örneği burada görmektesiniz

Üçünü olarak en fazla kullanılan favori boyalardan birisi olan Filli boya lüle taşı rengini sizler için inceliyoruz. Bu rengin de en fazla kullanılan üçüncü renk olduğunu söylemek istiyoruz. Daha açık olana bu renk ile ilgili oluşturduğumuz görsele hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Seçeneklerinizi Filli boyadan yana yapıyorsanız mutlaka bu renklerdoen birisini seçmelisiniz. 

Filli Boya Lule Tasi Rengi Boyle Bir Renktir Ve Uylgulama Alanini Goruyorsunuz 1462874374

Filli boya lüle taşı rengi böyle bir renktir ve uylgulama alanını görüyorsunuz

Filli boyanın diğer favori renklerinden birisi bademli renktir. Kısaca Filli boya badem rengi olarak bilinir. Genelte tüm firmaların renk seçenekleri birbiri ile aynı özellik gösterse de renkleri uygulama alanında farklılık gösterebilecektir. Bu bakımdan boyanmış örneklere bakmanız daha mantıklı olacaktır. Boya renk kartelalarından baktığınızda farklı, uygulama alanı sonrası ise daha farklı bir görüntü bulabilirsiniz.

Filli Boya Badem Rengine Ait Bir Ornek 1462874538

Filli boya badem rengine ait bir örnek

Son olarak sizlere en fazla kullanılan bir renk olan kum beji rengini örnek olarak vermek istiyorum. Bu renk 2015-2016 yıllarında en fazla kullanılan renktir. Genelde açık yapısı ile mobilyalar ile tam olarak uyum sağlar. Odalarınızı kesinlikle altını çizerek söylüylorum daha aydınlık gösterir. Bu rengi sizlere seçmeniz gerektiğini hatırlatıyorum.

Filli Boya Kom Beji 1462874666

Filli boya kum beji ile boyanmış bir adet örnek ev boyaması görüyorsunuz.

Hangi renk olursa olsun seçim tamamen sizlere bağlı. Dilediğiniz rengi seçerek evlerinize uygulayabilirsiniz. Mobilya, perde ve duğer uyumlar için bu renkler arasından birisini seçebilirsiniz. Bu renkler sadece filli boyada yok arkadaşlarım. Tamamı diğer markalarda çbs filli boya marshall gibi boya markalarında da bulunabilir. Bu seçimi sizler yapmalısınız. Her türlü öneri ve görüşleriniz için bizlere konumuz altından değerli yorumlarınız ile ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir