Fawori Boya Bahar Lilası İle Ferah Mekanlar

Fawori Boya Duvar Renkleri 2016 – Ev dekorasyonlarını yeni duvar renkleri ile modernize etmek isteyen, yenilemek isteyen 724boya.com takipçileri için farklı duvar renklerini mercek altına alıp, çeşitli uygulama örnekleri ile ilhamlar sunmaya devam ediyoruz. 

Bu sayfamızda lila rengi ile evlerinizde bir bahar havası estirmeye çalışacağız ve ülkemizin lider boya markalarından Fawori Boya'nın duvar renk kataloğu içerisinde bulunan, Bahar Lilası renginden örnekleri beğenilerinize sunacağız. Dolayısı ile özellikle yatak odalarınızda duvar rengini değiştirmek adına rulo ve firçayı elinize almadan hemen önce bu makalemizi dikkatle okumanızı öneririz.

Fawori Boya 2016 Duvar Boyasi Renkleri 1466501481

Fawori Boya 2016 Duvar Boyası Renkleri

İlk olarak biraz lila rengini inceleyelim. Mor rengin biraz daha açık bir tonu olan lila kırmızı, mavi ve beyaz renklerinin karışımından elde ediliyor. İnsan üzerindeki psikolojik etkileri hakkında romantik bir renk oluşu ve hayal gücünü arttırması dışında net bir bilgiye ulaşamadık, ancak genel anlamda uyku getiren ve ferahlık hissi veren bir renk olarak karşımıza çıktı lila.

Oturma Odasi Duvar Renkleri Fawori Boya 1466501492

Oturma Odası Duvar Renkleri Fawori Boya

Bizlerde işin dekoratif boyutundan bakmaya karar verdik. Lila rengi duvar boyası ile yapılan dekorasyonlara şöyle bir göz attığımızda sakin ve aydınlık bir ortama rastlarız. Özellikle yatak odalarında şahane bir renk seçimi olduğunuda söylemeliyiz. Feminen bir renk oluşundan dolayı kız çocuk odası içinde ideal bir renk olacaktır Lila. 

Fawori Boya Bahar Lilasi Duvar Rengi 1466501501

Fawori Boya Bahar Lilası Duvar Rengi

Şimdi gelelim Fawori Boya Bahar Lilası rengine. 2016 Boya renk kartelası içerisinde yer alan bu güzel renk ile hem farklı, hemde çok gösterişli duvar dekorasyonlarına imza atabilirsiniz. Bizlerde size ilham vermesi açısından aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde çok güzel lila rengi duvar boyası uygulama örneklerini entegre ettik. Burada ki görsellere göz atarak Bahar Lilası hakkında daha fazla fikir edinebilirsiniz… 

Fawori Boya Bahar Lilası Duvar Rengi Uygulama Örnekleri

 

One thought on “Fawori Boya Bahar Lilası İle Ferah Mekanlar

  • 12 Temmuz 2020 tarihinde, saat 02:46
    Permalink

    Mevcut duvar rengim Filli Boya’nın Lavanta rengi mi yoksa Fawori Boya’nın Leylak rengi mi bilmiyorum ama onlara yakın bir renk. Ben de mevcut renge yakın bir renk olması için Fawori Leylak almaya karar verdim çünkü rengin biraz lila biraz da lavanta arası bir şey olmasını istiyordum ama bulamadım. Makalenizi okuduktan ve örnekleri inceledikten sonra Fawori Yakut/Bahar Lilası(4029) 7.5lt aldım. Duvara uyguladım, renk karteladaki renkle birebir aynı yani pembeye yakın lila. Bir de Fawori’nin Yakut(4034) rengi var ama sanırım sadece kodu değişmiş Bahar Lilası. Sizin örneklerde renk bayağı bayağı leylak gibi duruyor, ekran rengi çözünürlüğü falan eyvallah da sizin örnekler Leylak(4001) olmasın. Gerçi ben şimdilik tek kat denedim ama iki kat olunca da sonucun çok değişeceğini sanmıyorum. Farklı renk aydınlatma ile değişik görünüm elde edilebilir şüphesiz ancak Bahar Lilası pembeye yakın bir renk, Leylak ise maviye yakın lavantamsı bir renk. Ayrıca Fawori’nin lavanta rengini de 2.5 litre aldım ve denedim, sonuç bordomsu görünümde olan koyu lila. Fawori Lavantasının lavanta rengiyle uzaktan yakından alakası yok. Lavanta rengi olacaksa Filli Boya doğru seçim ya da Fawori Leylak. Saygılarımla.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir