Fawori Boya Bahar Lilası İle Ferah Mekanlar

Fawori Duvar Renkleri 2016 – Ev dekorasyonlarını yeni duvar renkleri ile modernize etmek isteyen, yenilemek isteyen 724boya.com takipçileri için farklı duvar renklerini mercek altına alıp, çeşitli uygulama örnekleri ile ilhamlar sunmaya devam ediyoruz. 

Bu sayfamızda lila rengi ile evlerinizde bir bahar havası estirmeye çalışacağız ve ülkemizin lider boya markalarından 'nın duvar renk kataloğu içerisinde bulunan, Bahar Lilası renginden örnekleri beğenilerinize sunacağız. Dolayısı ile özellikle yatak odalarınızda duvar rengini değiştirmek adına rulo ve firçayı elinize almadan hemen önce bu makalemizi dikkatle okumanızı öneririz.

Fawori Boya 2016 Duvar Boyası Renkleri

Fawori Boya 2016 Duvar Boyası Renkleri

İlk olarak biraz lila rengini inceleyelim. Mor rengin biraz daha açık bir tonu olan lila kırmızı, mavi ve beyaz renklerinin karışımından elde ediliyor. İnsan üzerindeki psikolojik etkileri hakkında romantik bir renk oluşu ve hayal gücünü arttırması dışında net bir bilgiye ulaşamadık, ancak genel anlamda uyku getiren ve ferahlık hissi veren bir renk olarak karşımıza çıktı lila.

Oturma Odası Duvar Renkleri Fawori Boya

Oturma Odası Duvar Renkleri Fawori Boya

Bizlerde işin dekoratif boyutundan bakmaya karar verdik. Lila rengi duvar boyası ile yapılan dekorasyonlara şöyle bir göz attığımızda sakin ve aydınlık bir ortama rastlarız. Özellikle yatak odalarında şahane bir renk seçimi olduğunuda söylemeliyiz. Feminen bir renk oluşundan dolayı kız çocuk odası içinde ideal bir renk olacaktır Lila. 

Fawori Boya Bahar Lilası Duvar Rengi

Fawori Boya Bahar Lilası Duvar Rengi

Şimdi gelelim Fawori Boya Bahar Lilası rengine. 2016 Boya içerisinde yer alan bu güzel renk ile hem farklı, hemde çok gösterişli duvar dekorasyonlarına imza atabilirsiniz. Bizlerde size ilham vermesi açısından aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde çok güzel lila rengi duvar boyası uygulama örneklerini entegre ettik. Burada ki görsellere göz atarak Bahar Lilası hakkında daha fazla fikir edinebilirsiniz… 

Fawori Boya Bahar Lilası Duvar Rengi Uygulama Örnekleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir