Farklı Bir Dekorasyon İçin Pencerelerinizi Çarpıcı Renklerle Vurgulayın

Değişik Duvar Boyama Örnekleri ve Dekorasyon Fikirleri – Duvar boyama işinizi bitirdiğinizi varsayıyoruz, ancak halen eksik olan bir şeyler olduğunu hissediyorsunuz yada gözünüze bir şeyler eksik geliyor. Tıpkı yemek içerisinde tuzun, baharatın eksikliğini hisettiğiniz gibi. 

Duvarlarınıza biraz daha renk, biraz daha hareket getirmek niyetindesiniz var ama nereden başlayacağınızı ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Karamsarlığa kapılmamanızı öneririz, zira 724boya.com her zaman olduğu gibi bu konuda da imdadınıza yetişiyor. Bu sayfamızda duvarlarınızı hareketlendirecek çarpıcı bir uygulama ile daha huzurlarınızdayız… 

Duvarlarınızda farklılık yaratmak için bir odak noktası oluşturmalısınız. Buna TV arkası dekorasyonlarında kullandığınız ve oda duvar renklerinden farklı olarak duvar kağıdı veya farklı duvar renkleri kullandığınız bu uygulamayı örnek olarak gösterebiliriz. Sadece tv arkası dekorasoynunu bir odak noktası olarak düşünerek kendinizi sınırlamayın. 

Duvar Dekorasyon Onerileri Ve Duvar Renkleri 1468826280

Duvar Dekorasyon Önerileri ve Duvar Renkleri

Mesela bir miktar farklı renkte boya ile pencerenizi çarpıcı bir odak noktasına dönüştürebilirsiniz. Bu uygulamayı evinizin herhangi bir odasında etki yaratmak için kullanabilirsiniz. Başlamak için, herhangi bir duvar girintisi, kemerli bir pencere, bir kapı aralığı gibi mimari bir özellik seçin ve çarpıcı bir renkle çerçeveleyerek bunu ön plana çıkarın. Sadece birkaç saat boş vaktiniz varsa, bir pencerenin iç kısmını veya bir duvar girintisini boyamanızı tavsiye ediyoruz.

Duvar Dekorasyon Fikirleri Ve Duvar Boyama Ornekleri 1468826326

Duvar Dekorasyon Fikirleri ve Duvar Boyama Örnekleri

Gerçekten büyük bir etki yaratmak için, normalde kullanmaya cesaret edeceğinizden daha parlak, çarpıcı bir renk tonu seçmenizi tavsiye ediyoruz. Unutmayın, küçük bir alanı boyuyorsunuz; bu nedenle, cesur olmayı göze alabilirsiniz. Pencerenizin veya duvar girintisinin ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak önceki projeden kalan bir miktar boyayı veya küçük boy bir boyayı kullanabilirsiniz.

Duvar Boyama Dekorasyon Fikirleri Pencere Kenari Boyama Ornekleri 1468826293

Duvar Boyama Dekorasyon Fikirleri Pencere Kenarı Boyama Örnekleri

Uygulama hakkında bu kadar bilgi işinize yarayacaktır. Şimdi dilerseniz gelin birazda bu tarz uygulamaların yapıldığı çeşitli dekorasyon örneklerine hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde hep birlikte göz atalım ve duvarlarımıza nasıl hareket getireceğimiz hakkında daha fazla fikir sahibi olalım ne dersiniz… 

PENCERE KENARI DUVAR BOYAMA ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir