Ev Dekorasyonunda Somon Duvar Rengi Uygulamaları

Somon Duvar Boyası Renkleri – Duvar dekorasyon zamanı, havalar ısındı yaz geldi ve bizler koca bir kış boyunca özlemle beklediğimiz boya badana işleri için kolları sıvıyoruz. Duvar renklerimizi en güzel duvar renkleri ile değiştirerek dekorasyonlarımızda Boya fırça ve rulo ile yeni ufuklara yol açacağız. 

Ancak bu üç kafadarı elimize almadan önce duvar rengimizi belirlemeliyiz, duvar renginizi belirlediniz mi ?.. Cevabınız hayır ise ve modern dekorasyon tarzlarından hoşlanıyorsanız, farklı duvar renkleri ile sıradışı bir ev dekorasyonuna imza atmak istiyorsanız bu sayfamızda görsel örneklerini beğeninize sunacağımız somon rengini denemenizi öneririz.

Modern Duvar Boyasi Renkleri Somon Rengi 1466425261

Modern Duvar Boyası Renkleri Somon Rengi

Somon rengi, turuncuya yakın, hatta turuncu tonlarında bir renk olduğundan kulağa ilk etapta hiç hoş gelmeyebilir, hatta odalarınızda bu rengin karanlık bir his uyandıracağınıda düşünebilirsiniz. Ancak önyargılı davranmamanızda fayda var, zira birazdan bu renk duvar boyası ile oldukça tarz ortamların yaratıldığına şahit olacaksınız. 

2016 Duvar Boyasi Renkleri Somon Rengi Duvar Boyasi 1466425269

2016 Duvar Boyası Renkleri Somon Rengi Duvar Boyası

Ayrıca siz bu renge yabancı olabilirsiniz ancak şu an en trend duvar renkleri arasında yer aldıklarını hatırlatmak isteriz. Yükselen modern dekorasyon tarzlarının da etkisi ile bir çok mekanda bu renge rastlamanız içten bile değil. Boyarenkkartelası.com olarak bizler, yeni yapıların özellikle genç odalarında, yeniden dekore edilen eski binaların ise yemek odası duvar renklerinin bu tarzda boyandığı birçok örneğe şahit olmuşuzdur. 

En Guzel Duvar Boyasi Ornekleri Somon Rengi Duvar Boyalari 1466425277

En Güzel Duvar Boyası Örnekleri Somon Rengi Duvar Boyaları

Sizlerinde turuncunun farklı bir tonu olan somon rengini evinizin çeşitli alanlarında bu rengi kullanmanızı öneriyor, hemen alt tarafta hazırladığımız foto galerimiz içerisine ön yargılarınızı kıracağını düşündüğümüz somon duvar rengi uygulama örneklerini bir araya  getiriyoruz. Burada ki görsellere göz atarak konu hakkında daha sağlam fikir sahibi olabilirsiniz… 

SOMON RENGİ DUVAR BOYASI UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir