Ev Dekorasyonunda Mavi Duvar Rengi Uygulamaları Örnekleri

Mavi Duvar Boyası Renkleri ve Uygulama Örnekleri – Başlıktan yola çıkacak olursak mavi rengin duvar rengi reni olarak kullınılması kulağa hiç hoş gelmiyor, karanlık bir his uyandırıyor olabilir. Mavi koltuk takımlarını, köşe takımlarını kabul edebiliriz ancak yatak odamızın duvar rengi olarak veya salonlarımızn duvar dekorasyonunda düşünemiyoruz değil mi ?

Size hak vermemek mümkün değil, zira mavi hakikaten karanlık bir ton. Hele bu rengi ışık yönünden fukara mekanlara uygulamak tam anlamı ile bir çılgınlık olabilir. Ancak yükselen dekorasyon trendlerinde koyu duvar renkleri zirveye oturmuş durumdalar. Bir de mavi duvar renkleri ile yapılan dekorasyonları görünce ön yardılarımızın kıralabileceğini düşünüyoruz.

Yatak Odasi Duvar Rengi Ornekleri 1462869809

Yatak odası dekorasyonunda mavi duvar renkleri ilk bakışta göz hoş gelmiyor, ancak beyaz mobilyalar, duvarlarının alçı kısımlarına şeritler şeklinde uygulanan beyaz tonlar, maviye uygun yatak örtüleri, perdeler ve bunun gibi tekstil ürünleri sayesinde mavi göz alıcı bir duvar rengi olarak karşımıza çıkıyor.

Mavi Duvar Renkleri Ile Dekorasyon Ornekleri 1462869915

Mavi deyince ille de mavi olmak zorunda değil, zira mavinin hakikaten çok inanılmaz renk tonları mevcut. Bu renk tonlarınıda göz önünde bulundurarak yapacağınız dekorasyonlarında mobilyalar ile uyuşturabildiğinizde ortaya mükemmel olarak nitelendirilebilecek işlerin çıkacağından emin olabilirsiniz.

Mavi Ve Tonlarindan Duvar Renkleri 1462870146

Dilimizin döndüğünce mavi hakkında sizlere çeşitli bilgiler vermeye çalıştık. Duvar dekorasyonunuzda maviyi kullanmakta halen çekinceleriniz varsa ve mavinin duvarlarınızda nasıl duracağı hakkında fikir edinmek istiyorsanız foto galerimizde sizler için bir araya getirdiğimiz örneklere göz atmanız yeterli olacaktır.

MAVİ DUVAR RENKLERİ İLE DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir