Ev Dekorasyonunda Kırmızı Duvar Renklerini Denediniz mi ?

Kırmızı Duvar Boyası Renkleri 2016 – Kulağa hiç hoş gelmiyor değil mi, duvar dekorasyonunda kırmızı renkleri kullanmak. Hele de mekanımız ışık yönünden biraz fakir ise. İç karartıcı bir renk seçimi olur diye düşünüyorsunuz ancak 724boya.com olarak bu sayfamızda yer alan örnekleri görünce fikirlerinizin, ön yargılarınızın tamamen değişeceğine emin olabilirsiniz…

Kırmızı renk yüzyıllardır insanoğlunun hayatında vazgeçilmez bir renk oldu. Ancak nedendir bilinmez bir türlü tercih edilen bir duvar rengi olmayı başaramadı. Bu durumda tabi ki yukarıda bahsettiğimiz gibi mekanların az ışık alması, kırmızınında karanlık bir renk olması önemli rol oynadı.

Kirmizi Duvar Rengi Uygulamalarindan Ornekler 1464259072

Kırmızı Duvar Rengi Uygulamalarından Örnekler

Aslında bir nevi gücün ve azmin simgesidir kırmızı renk. En sıcak renklerden biri olan kırmızı fiziksel anlamda gençliği, dinamizmi ve hareketliliği, duygusal anlamda ise azim ve kararlılığın yanında mutluluğu ifade eder. İnsanı harekete geçirir. Hareketliliğin ve azmin ihtiyaç duyulduğu yerlerde kırmızı kullanılması uygun olabilir. Çünkü kırmızı renk insana şevk, azim ve hareketlilik kazandırır. Bundan dolayı özellikle genç odalarında kırmızı renk idealdir. 

Ev Dekorasyonunda Kirmizi Duvar Renkleri 1464259086

Ev Dekorasyonunda Kırmızı Duvar Renkleri

Güçlü ve uzun süreli bir etki yaratmamızın güvenli bir yolu evimizde canlı bir renk kullanmaktır. Ancak bazı renkler diğerlerine nazaran daha fazla etkiye sahiptir. Ciddi şaşırtma etkisi yaratan duvar renklerinin başında ise kırmızı ve tonları gelir. 

Kirmizi Ve Tonlarinda Duvar Rengi Uygulamalari 1464259182

Kırmızı ve Tonlarında Duvar Rengi Uygulamaları

Canlı dikkat çeken insana enerji ve canlılık hissi veren insanın içini kıpır kıpır edip coşturan, insana yaşama sevinci verip içini ısıtsan sıcak renkler arasında yer alan kırmızı renk hakkında ön yargılarınız bu anlattıklarımızdan sonra bile değişmediyse sizler için foto galerimizde bir araya getirdiğimiz kırmızı duvar rengi ile dekorasyon örneklerine göz atmanızı öneririz… 

KIRMIZI DUVAR BOYASI RENGİ İLE DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir