En Güzel Salon Dekorasyonlarından İnanılmaz Örnekler

Salon Dekorasyon Örnekleri 2016Salon dekorasyonu diğer alanlarımıza nazaran en fazla özen göstermemiz gereken mekanlarımızdır. Çünkü bu alan konuklarımızı ağırladığımız, evlerimizim dışa açılan penceresi olmakla birlikte eve gelen misafirlerimizide ince dekorasyon zevkleriniz hakkında fikirler verecektir. Dolayısı bu alanın dekorasyonu için biraz fazla ihtamama ihtiyaç vardır.

Asma tavanlardan zemin döşemesine, mobilya ve koltuk takımı modellerinden tv ünitesine, tül perde modellerinden halı modellerine kadar bir çok detay ile uğraşacağınızdan bu konuda fikirlere ihtiyacınız olacaktır muhtemelen. Onun içindir ki bu sayfamızdaki önemli salon dekorasyon ipuçlarına göz atmadan salon dekorasyonunuza başlamamanızı öneririz arkadaşlar.

En Guzel Salon Dekorasyonlari 1466506840

En Güzel Salon Dekorasyonları

Salonlarda son dönemlerde asma tavanlar olmazsa olmazlar arasında yer alıyorlar. Bu konuda ustalarımızda kendilerini aştılar, tıpkı bir mühendis veya dekoratör edası ile muhteşem salon asma tavan modellerine imza atıyorlar. 

Salon Dekorasyon Ornekleri 2016 1466506849

Salon Dekorasyon Örnekleri 2016

Salon mobilyalarınız için ise tarzınızı mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Klasik tarzlarda veya modern tarzlarda dekorasyonunuza göre mobilya seçiminizi yapmalısınız. Klasik -avangard tarzlar salonlarda çok daha sık kullanıldığı için genel olarak mobilya üreticilerinin ürün gamında çok çok fazla var.

Salon Dekorasyonlarindan En Guzel Ornekler 1466506859

Salon Dekorasyonlarından En Güzel Örnekler

Halı ver perde seçimi yaparken ise yukarıda bahsettiğimiz gibi salon tazınıza uygun olarak seçtiğiniz mobilyaların kumaş döşemelerine uygun halı ver perdeler salonunuzda  dingin bir görünüm kazandıracaktır. Ayıca Mondi, Bellona ve İstikbal gibi markaların halı uyumlu koltuk takımlarına da göz atmanızı öneririz.

Bu kadar salon dekorasyon ipucu yeterli herhalde, dilerseniz şimdi gelin hep birlikte alt tarafaki galerimiz içerisinde sizler için bir araya getirdiğimiz salon dekorasyonlarından en güzel örneklere hep birlikte göz atalım ne dersiniz ?.. 

EN GÜZELSALON DEKORASYONLARI ÖRNEKLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir