En Güzel Banyolardan Görsel Örnekler Sizlerle

En Güzel Banyolar– Banyo denince bende akan sular duruyor. Çünkü banyonun bir hayli özenli ve temiz olmasına çok dikkat ederim. Özellikle sadece ev halkının değil misafirlerin de ortak kullanım alanına giren her alan benim için ayrı önem taşıyor. Temiz ve hijyenik olması ayrı bir konu ama bu mekan evimizin oldukça küçük hatta en küçük mekanlarından biri. Peki bu küçük alanı hem nasıl şık ve yerli yerinde dizayn edebiliriz hem de nasıl çekici hale getirebiliriz sizlere şimdi hem önerilerde hem de görsel örnekler sunacağım bir yazı sunmak istiyorum müsaade ederseniz sevgili misafirlerimiz. Aslında geniş olan banyoyu her türlü dekore edebilirsiniz. Önemli olan küçük dar ışık almayan banyolar nasıl dekore edilir nasıl düzenlenir. En güzel banyo nasıl dekore edilir şimdi sizlere en güzel örnekleri vererek yazımı sunmak isterim.

Banyoda Nis Modeli

Özellikle banyonuz dar ise mutlaka duvara monte edilebilen dolaplar depolama alanı edinin bunun yanında misal banyoda ihtiyacınız olan şampuandır kremdir gibi yer kaplayan ufak tefek ürünler için duvarda niş uygulamaları çok hoş bir seçenek. Hatta bunun dışında tek başına bile tercih edilse niş uygulamaları harika bir örnek teşkil ediyor banyolarda. Aşağıda gördüğünüz gibi niş uygulaması ile harika bir güzel banyo tasarımı elde edilmiş. Niş demişken banyolarda en güzel niş uygulamaları için bu yazımızı incelemeniz iyi olur. Eski banyolarda klozet sistemi zemine bağlı iken çok sorun çıkarmaktaydı şimdilerde artık duvara monte edilebilen oldukça konforlu ve teknolojik klozet sistemleri tasarlandı. Aşağıdaki banyo çok şık ama klozet olarak eğer seçme şansınız varsa yukarıdaki örnekten yaptırmak daha hoş bir görünüm sunacaktır. Temizlik ve hijyen bakımından da yukarıdaki klozet tarzı çok ideal.

Guzel Banyo Dekorasyonu

Güzel bir banyo için aslında basit uygulamalar küçük hileler var. Örneğin beyaz bir banyoda tavanda altın varaklı renkler banyo aynasında da aynı şekilde altın varaklı uygulama kullanırsanız oldukça lüks bir görünüm sunacaktır bu. Yine aydınlatma önemli bir seçenek. Banyoyu daha iyi gösteren tavana spot lambaları ya da yine banyo dolabı üzerinde spot uygulamaları ile şahane bir görünüm elde edilebilir. Küçük banyolarda özellikle aynalara çok yer verin ki yansıma daha çok genişlik sunsun size. Ayrıca renk olarak daha açık tonlar banyonuzda daha iç açıcı bir görünüm sunacaktır. Banyo dediğin ferah olmalı insan içine girdiğinde rahatlık hissetmeli önce. Bu yüzden dağınık olmaması önemli ayrıca huzur vermeli. Banyoda dolap seçimi yine önem taşır. Şöyle ki hemen nemden etkilenmeyen banyoda yeterli depolama alanı sağlayabilecek dağınıklığı ortadan kaldırabilecek banyonuzla uyum içinde olacak harika bir dolap seçmelisiniz. Özellikle vitra banyo dolapları konumuzu incelemenizi isterim bu modeller size en güzel dolap seçimi hakkında fikir sunacak.

Kucuk Ama Sik Banyo Sik Banyo Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir