Duvar Dekorasyonunda Koyu Renk Boya Modası

Koyu Duvar Renkleri – Ev dekorasyonunda duvar rengi seçmek dekorasyon olayının neredeyse yüzde 90'ını oluşturur. Doğru renkler tercih edildikten sonra gerisi teferruattır. Renk seçimi yaparken, hem evinizin karakterini yansıtacak, hem evinizi ferah gösterecek, hemde modası uzun yıllar geçmeyecek  renklerini seçmeniz gerekir.

Ancak son zamanlarda yükselen dekorasyon trendleri yukarda bilgilerinize sunduğumuz 3 kriterden birini es geçiyor adeta. Evimizi ferah, aydınlık ve geniş gösterecek renkler açık olması gerekirken, yeni nesil dekorasyon tarzlarında daha çok koyu renkli duvar boyaları kullanılıyor.

Düşünsenize evinizi gri tonlu duvar boyaları ile boyuyorsunuz… Ne kadar iç karartıcı değil mi ? Ancak itiraf edelim her ne kadar iç karartıcı olursa olsun duvarlarda şahane durdukları ve eve farklı bir karakter kattıklarını itiraf etmeliyiz. Hatta bu dekorasyon akımında siyah duvar renklerinin bile kullanıldığına rastlıyoruz. Dolayısı ile biraz değil oldukça cesaret istediğini hatırlatmak isteriz.

Burada koyu duvar renklerinin uygulandığı bir takım örnekleri beğeninize sunuyoruz. Foto galerimizdeki örneklere göz atarak cesaretinizi sınayabilir, bu renklerin duvarlarınızda nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz… 

KOYU RENKLİ DUVAR BOYALARI İLE DEKORASYON ÖRNEKLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir