Dekoratif Raf Modelleri İle Dekorasyonunuz Canlansın

Dekoratif Raf Modelleri– Ev dekorasyonunda her geçen gün yeni şeyler çıkıyor ve bunlar da o kadar tutuluyor ki bir bakıyorsunuz ne trend olduysa herkesin evine o girmeye başlıyor. Bir süredir de bu dekoratif raflar evlerimize girmeye başladı. Aslında bir lüksü yok bu rafların hem kolay uygulanabiliyor hem de evinde yer açısından sıkıntı yaşayanlar için güzel bir uygulama diyebilirim. Eviniz küçük ve dolap ya da depolama alanı sığdıramıyor musunuz? Bence bu raflarla hem dekoratif bir görünüm kazanacak eviniz hem de kalabalık yapan dekoratif eşyalarınızı ya da kitap özel vcd lerinizi burada muhafaza edebilecek ve sergileyebileceksiniz. Bu raflardan en son ben tekzen mağazasında görmüştüm her eve her ihtiyaca her bütçeye de uygun modeller bulabilmek mümkün hanımlar beyler.

Dekoratif Raf Ve Askilik

Hatta antrede bu raflar çok amaçlı da kullanılabilir aslında. Görünüm çok ta şık oluyor görseldeki gibi sizler de evinizde deneyebilirsiniz. Duvarda bu tip raflar sıradan gibi görünse de oldukça da hem işlevsel hem dekoratif. Tek sakıncalı tarafı evde küçük çocuk varsa onun üzerine düşecek ağır şeyler koymamak gerektiğini düşünüyorum ve tabii deprem sarsıntı riskini de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Rafları monte ederken sağlam bir şekilde monte edildiğinden emin olmak gerekiyor. En güzel yanı da montaj işlemi yapıldıktan sonrası arkadaşlar. Ben de özellikle eve yeni bir mobilya eşya geldiğinde onu temizledikten sonra içini yerleştirmek çok hoşuma gidiyor. Yeni şeyler her zaman insana pozitif etkiler oluşturduğunu da düşünüyorum. Her zaman eskilerden sıkılanlar böyle ufak dokunuşlarla evlerine yeni görünümler katabilirler.

Dekoratif Raf Modeli

Aşağıdaki ve hemen yukarıdaki modeller daha modern ev dekorasyonları için uygun olabilir. Klasik bir ev dekorasyonu için eskilerden vazgeçemeyenler için iki alttaki işlemeli duvar rafı çok hoş arkadaşlar. Başlı başına kendi görünümü bile yetiyor doğrusu duvarınıza yerleştirmek için bir sebep. Eskilerde o köy evlerindeki duvar raflarını hatırlattı biraz bana. Kimi zaman üzerine eski fotoğraflarla dolu çerçevelerin konulduğu kimi zaman gaz lambalarının konulduğu eski günler aklıma geldi. Aslında yaşımız o kadar eski değil ama en azından ninelerimizin evlerinde görmüşlüğümüz var yani. Dekoratif raflar son zamanlarda mutfaklara da sıçradı eskilerin o açık rafları artık daha modern halleri ile mutfaklarda. Yazımızdan mutfaklar için raf modellerini inceleyebilirsiniz arkadaşlar.

Duvara Monte Edilebilen Dekoratif Raf Islemeli Ahsap Dekoratif Raf Tekzen Duvar Rafi Ahsap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir