Dekorasyonda Sarı Renk İle Uyumlu Renkler Bu Yaz Canlı Bir Hava Arayanlara

Dekorasyonda Sarı Renk İle Uyumlu Renkler– Daha önce sarı renk dekorasyonuna en çok uyum sağlayan mor rengin uyumunu sizlere sunmuştuk. Bu yazımızdan da mor sarı uyumuna şahit olabilirsiniz. Özellikle bence yazın rengi sarı. Sarıya bu yaz evlerinizde yazlık evlerinizde çokça yer vermeye çalışın. Bakın görün ne kadar canlı cıvıl cıvıl bir mekan elde edeceksiniz. Tabii tüm mekanda sarıyı kullanmak çok göz yoran bir hava oluşturabilir. Sarının yanına biraz değişik ve uyumlu renkleri koyduğunuzda daha hoş sarının gerçek etkisi işte o zaman ortaya çıkacak hanımlar beyler. Sarı yazın rengi dedik evet ben sarıya hep baktığımda güneş cıvıl cıvıl o kumsalda güneşlendiğimiz günler gelir aklıma. Gerçekten de evde de sarının etkisi aynen o havayı sunuyor bize. Şimdi sizlere örnekler de derledim bakınca içiniz açılacak. Sarının en uyumlu olduğu renklerin de kullanıldığı örnek görsellerle sizlere fikirler sunmaya çalışacağım.

Sari Ile Uyumlu Renkli Mutfak

Bakın sarı rengin etkisi eminim sizi hemen sardı. Evinizde bu rengi kullanmaktan kaçınmayın. Siyah krem mor gri gibi renklerle harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Sarı girdiği mekana canlılık enerji katacak. Yaşamınız daha anlamlı daha mutlu keyif verici ve her şeyden keyif alacağınız bir renktir. İnsanlar neden kıştan çıkınca baharda güneşi görünce mutlu olurlar. İşte güneşin etrafa saçtığı o güzel etkiler enerji insanları uzun bir kışın ardından kendine getirir. Özellikle eviniz çok güneş almıyor ise sarı ve krem gibi açık tonlarla uyum sağlayabilirsiniz ama sarı mor sarı siyah sarı grinin etkileri de çok hoş yansıyor. Dekorasyonda sarı renk özellikle yaklaşan yazda kullanabileceğiniz en uygun renklerden diyebilirim.

Sari Renk Ev Dekoru

Sarı ve siyahın uyumuna alt görselden şahit olabilirsiniz. Aksesuarlarda siyah tonu tercih edilmesi bence iyi bir fikir. Siyahın uyumlu diye fazla da kaçmaması gerekiyor aslında. Böyle ufak dokunuşlar tadında olacaktır. Eğer odanız küçük ise özellikle duvar rengini açık tonlarda tercih etmelisiniz. Örneğin sarı ile uyumlu krem bej tonları grinin açık tonları duvarda güzel bir olumlama yapacaktır.

Sari Siyah Ev Dekorasyonu Sari Siyah Uyumlu Yemek Odasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir