Dar Yatak Odaları İçin Akılcı Depolama Fikirleri

Dar veya küçük olarak adlandırabileceğimiz yatak odaları hayatı zehir eder 🙂 mobilyalarınızı sığdıramazsınız, sığdırsanızda mobilyalar tam işlevini yerine getiremez. Dolap kapakları, çekmeceler açılmaz, mutlaka sürtülecek bir yer bulurlar. Dar mekandan kaynaklanan bir dağınıklık ve karanlık her zaman karşınıza çıkar.

Bu alanlar için kesinlikle normal mobilyalar almanızı tavsiye etmiyoruz, zaten normal yatak odası takımları bu alana sığmayacak, yukarıda belirttiğimiz sorunlar ile karşılaşacaksınız. Dolayısı ile hayalinizdeki yatak odası takımına çuvalla para ödemeyin veya o yatak odası takımını almak için daha geniş bir ev alabileceğiniz zamanı bekleyin.

Dar Yatak Odasi Depolama Fikirleri 2016 6 1460534981

Dar yatak odaları için tasarımını ihtiyacınıza göre kendiniz yapacağınız özel mobilyalar, elbise dolapları yaptırın. Dışa açılır kapaklar yerine sürgülü sistemleri tercih edin. 

Dar Yatak Odasi Depolama Fikirleri 2016 7 1460534996

Karyolalar sizlere inanamayacağınız kadar depolama alanı sunar. Bunun için karyolanızı sadece karyola olarak görmektense, onu odanın içinde bir depolama alanı olarak görmeye çalışın. Bazalı karyolaları tercih edin. Hatta son zamanlarda moda olan çekmeceli karyola sistemlerini inceleyin.

Kapakları olmayan açık raflara yerleştireceğiniz sepetler ise yatak odanıza hem dekoratif bir görüntü kazandırır, hemde çılmayan kapaklar yüzünden yaşadığınız sıkıntıyı ortadan kaldırır. Bu yöntemlerle yatak odalarınızı olduğundan daha geniş gösterebilir, foto galerimizde görsellerini beğeninize sunduğumuz bir çok örnekten ilham alabilirsiniz… 

DAR YATAK ODASI İÇİN DEPOLAMA ÇÖZÜM ÖRNEKLERİ 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir