Dar Mutfaklar İçin Çok Özel Dekorasyon Örnekleri

Küçük evlere pek itibar etmeyen bir millet olarak genel anlamda 3+1, en az 130 metrekare, geniş ve ferah evleri tercih ediyoruz. Daha doğrusu ediyorduk, zira son yıllarda nereden geldiği belli olmayan stüdyo daire ve 2+1 akımları olmasaydı. Bu akımlar sayesinde minimalist dekorasyon uygulamaları ile ne harika işler yapabileceğimizide anlamış olduk.

Dar Mutfak Dekorasyonu 2016 1460028695

Ancak bazılarımız için dar mekanlar halen bir sorun teşkil ediyor. Özellikle mutfaklarda rahat hareket etmek isteyen hanımlar için dar mutfaklar çekilesi bir çile değil 🙂 En az 4 metre mutfak tezgahında harika yemekler yapmak hayalleri kuruyorlar ancak bu fındık kabuğu kadar mutfak bu hayalin önüne geçiyor.

Aslında biraz yaratıcı olsak, o fınfık kabuğu kadar mutfağın hemen her köşesinde akılcı olarak kullansak, inanın o koskocaman mutfaklardaki standardı yakalayabiliriz. Fonksiyonel mutfak dolapları, yere göre özel olarak tasarlanmış mobilyalar ve tezgahlar bize bu yolu kolaylıkla açar.

2016 Dar Mutfak Dekorasyonlari 10 1460028707

Bu konuda sizlere fikir vermesi açısından her zaman olduğu gibi bir foto galeri hazırladık. Burada göreceğiniz ve gözlerinize inanamayacağınız dar mutfak dekorasyonları, küçücük mutfağınızın gelecekte hâli hakkında sizlere ışık tutacaktır….

BİRBİRİNDEN YARATICI DAR MUTFAK DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir