Country Tarzı Sevenler için Country Duvar Kağıdı Modelleri

Country Tarzı Duvar Kağıdı Modelleri 2016 –  Son dönemin yükselen dekorasyon trendleri arasında yer alan country tarzı, özellikle hanımların en sevdikleri dekorasyon stili olarak karşımıza çıkıyor. Country mobilyalar, perdeler, halılar ve tabi ki olmazsa olmazları arasında duvar kağıtları.

Peki normal duvar kağıtları ile country duvar kağıtları arasında ne fark var ? Aslına bakarsanız nitelik veya imalat olarak arada bir fark yok. Ancak desen ve renk anlamında country tarzı duvar kağıtları çok çok farklı. Bildiğiniz üzere dekorasyonu yapılacak alanın bir tarzı, bir kimliği olmak zorunda. ve bu alanın dekorasyonunda kullanılan her ürün bu tarza, bu kimliğe uymak zorunda.

Country Tarzi Duvar Kagidi Modelleri 2016 1463384681

Country Tarzı Duvar Kağıdı Modelleri 2016

Modern bir oturma odası için modern, pop art, hatta grafiti duvar kağıdı modelleri bile kullanabilirsiniz. Klasik veya lüks bir salon dekorasyonunda ise elzem olarak damask desenlere sahip duvar kağıtları ideal seçim olacaktır. Country tarzında da durum böyle. Ancak daha öncesinde country kimliğine bir göz atalım.

Country Duvar Kagidi Ornekleri 1463384698

Country Duvar Kağıdı Örnekleri

Contry tarzının vurgulu renkleri genel anlamda beyaz ve toz pembe olarak dikkat çekiyor. Desenleri ise kesinlile çiçeklerin her türü. Güller, goncalar, menekseler vs. vs.. Dolayısı ile bu tarz duvar kağıtlarında da beyaz, pembe ve çiçek kombinasyonlarını görüyoruz.

Duvar Kagidi Modelleri Country Tarzi Desenleri 1463385014

Duvar Kağıdı Modelleri Country Tarzı Desenleri

Bu kombinasyonlardaki tatlı duvar kağıdı desenleri ile harmanlanacak, yine pembe veya beyaz duvar renkleri, ayrıca bol çiçekli perdeler ve bu tarz uygun değişik mobilya tasarımları ile oldukça şık bir country dekorasyon elde edebilirsiniz.

Foto galerimizde elinizi güçlendirecek, country tarzı duvar kağıdı modellerinden örnekleri bir arada bulabilir, bu örneklere göz atarak hayalinizde duvar kağıdını bulabilirsiniz…. 

COUNTRY TARZI DUVAR KAĞIDI DESENLERİ

 

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir