Country Tarzı Mutfak Dekorasyonlarından En Güzel Örnekler

Country Tarzı Mutfak Dekorasyon Örnekleri 2016 – Son bir kaç yılın en tutulan dekorasyon tarzları listesinin başında Country tarzı gelmekte. Özellikle bayanların tercih ettiği ve çok sevdikleri bu tarz, yine bayanların özel alanları sayılan mutfaklarda da kendilerini sıklıkla göstermeye başladılar.

Mutfak dekorasyonlarının en önemli parçaları olan mutfak dolaplarının country tarzına dönmesi ve hazır mutfak üreticilerinin ürün gamlarına birer ikişer bu ürünleri entegre etmeleri, country tarzının olmazsa olmazları arasında yer alan tekstil ürünleri ve aksesuarların artık sadece bu tarza hitabeden mağazalar dışında değil hemen her yerde bulunması country tarzı mutfak dekorasyonundan hoşlanan bayanların elini güçlendiriyor. 

Country Dekorasyon Ve Mutfak Dolabi Modelleri 1464349270

Country Dekorasyon ve Mutfak Dolabı Modelleri

Yeniden dekore ettikleri mutfaklarında country rüzgarlar estirmek niyetinde olan bayanlar mutfak dolaplarını daha rahat seçmekle birlikte çiçekli perdeler, toz pembe mutfak dekorasyon aksesuarları ve country tarzı çiçekli duvar kağıtları ile şahane mutfak dekorasyonlarına imza atıyorlar.

Country Tarzi Mutfak Dolabi Tasarimlari 1464349279

Country Tarzı Mutfak Dolabı Tasarımları

Aslında basit bir dekorasyon tarzı olan Country, yöresel evlerin ve eskiyi anımsatan tarzların bulundurulduğu geleneksel ingiliz tarzı bir dekorasyon modelidir. Bu tarzda görsellik genelde ikinci plandadır. Herşey kullanım kolaylığına göre hesaplanır ve yerleştirilir. Örneğin açık raflar, tencere ve tavalara kolaylıkla ulaşılmasını sağlar.

Bu tarzın genel olarak beyaz renklerde olması ise aydınlık ve ferah bir mutfak yaratabilme endişesinden kaynaklanmıştır. Bildiğiniz gibi beyaz mutfaklar için en ideal renklerden biridir.

Country Tarzi Mutfak Dekorasyon Ornekleri 2016 1464349295

Country Tarzı Mutfak Dekorasyon Örnekleri 2016

Bu tür kullanım kolaylıkları sunan country tarıznda görsel şıklık kendilipğinden gelir. Ha bir de çiçek desenlerini unutmamak gerekiyor, lakin bu çiçek desenleri de country tarzının en önemli argümanları arasında yer alır.

Şimdilerde mutfak dekorasyonuna hazırlanıyorsanız, mutfağınız için uygun tarzı aramaktaysınız veya country tarzı bir mutfak dekorasyonu arsu ediyorsanız sizler için foto galerimizde bir araya getirdiğimiz örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz, zira burada sizlere ilham kaynağı olacak son derece şık örnekleri bulabilirsiniz… 

COUNTRY MUTFAK DEKORASYON RESİMLERİ GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir