Çok Yaratıcı Yatak Başı Dekorasyon Fikirleri

Yaratıcı dekorasyon fikirlerinden hoşlanan ve özellikle yatak odası dekorasyonlarını böyle tasarımlar ile hareketlendirmek isteyen takipçilerimizin bayılacağını düşündüğümüz bir makale ile huzurlarınızdayız. Klasik karyola başlıklarından sıkılanlar varsa burada göreceğiniz örnekler yatak odalarınızı sıradanlıktan kurtaracaktır.

Yatak Basi Dekorasyon Fikirleri 2016 10 1460371865

Alışılageldik, kapitona, süslü püslü karyola başlıklarından sıkıldınız mı o halde gelin yatak başı dekorasyonumuzu tamamen değiştirelim. O kapitone başlıkları tavan arasına kaldırıp, kendi el emeği göz nurumuz ile yepyeni karyola başları tasarlayalım ne dersiniz ?.. 

Yatak Basi Dekorasyon Fikirleri 2016 8 1460371986

Bunun için aklınıza gelen her şeyden faydalanabilirsiniz ki şu sıralar ahşap çok moda. Eski iş paletlerinden, hani forkliftlerde kullanılan paletlerden sökeceğiniz tahta parçalarını biraz vernikleyip parlatıp yanyana birleştirdikten sonra karyolanıza monte ederek basit ama çok orjinal bir karyola başı elde edebilirsiniz.

Ayrıca bulabilirseniz, köy evlerinin eski kapılarda şimdilerde pek bir revaçta. Paletlerde yaptığınız yenileme çalışması ile yine sıradışı bir karyola başı elde edebilirsiniz. Biraz vernik ve boya yeterli olacaktır.

Daha yaratıcı fikirlerde bulabilirsiniz,yazlıklarda eskiden pencerelere takılan ahşap pervazlar, ahşaptan kenidinizin tasarlayacağı ve kumaşlarla süsleyebileceği panolar vs vs… Bu tip karyola başı örnekleri sizlere ilha kaynağı olarak foto galerimizde beğninize sunuyoruz. Buradaki görsellere göz atarak yatak odanızın atmosferini tamamen değiştirebilirsiniz… 

KARYOLA BAŞI İÇİN İNANILMAZ GÜZEL ÖRNEKLER   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir