Çok Değişik Cam Çanak Lavabo Tasarımları

Banyo dekorasyonunda banyo fayans ve seramiklerinin ardından, banyo mobilyaları ve banyo vitrifiye ürünleri gelir. Vitrifiyelerinizin, lavabolarınızın, klozet ve banyo küvetlerinizin şıklığı ve detayları banyo dekorasyonunuza inanılmaz derecede değiştirir. Hele de son dönemde trend haline gelen, eski tip lavaboların pabucunu dama attıran çanak lavabolar, banyo dekorasyonlarınıza büyüleyici bir güzellik katar. 

Bundan yüzyıllar önce insanlarda lavabo kültürü yeni yeni geliştiği sıralarda bu tip lavabolar kullanılıyormuş, modern zamanlarla birlikte tarihi eser konumuna geçen bu lavabolar, şimdilerde yepyeni hammade ve tasarımları ile yeniden moda oluverdiler. 

Cam Canak Lavabo Tasarimlari 2016 3 1460639513

İlk denemeleri seramik üzerinde yapılan çanak lavabolar, bu denemelerin ardından cam ile buluştu. İlk cam çanak lavabolar ise şeffaf camdan imal edilip banyolara girdiler. Şimdilerde ise renkli ve desenli camlar ile üretiliyorlar ki ortaya gerçekten görülmesi gereken ürünler çıkıyor.

Cam Canak Lavabo Tasarimlari 2016 2 1460639615 

Eğer şu sıralar banyo dekorasyonunuzu yeniliyorsanız, seramik ve fayans seçiminizide yaptıysanız, sıra banyo mobilyalarına geldiyse, banyo dolabınızı bu tarz bir lavaboya göre seçmenizi veya yaptırmanızı öneririz, zira foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz bu çanak lavabolar tek kelime ile şahane… 

DEĞİŞİK CAM ÇANAK LAVABO TASARIMLARI ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir